3 kosmetyki do makijażu, które każda powinna mieć w swojej torebce

Każdego dnia kobiety na całym świecie zmagają się z pewnym problemem. Co włożyć do torebki, by nie była zbyt ciężka, a jednocześnie, by znalazło się w niej wszystko, czego będziemy potrzebowały w ciągu dnia? Brzmi znajomo prawda? Z tego powodu poznaj propozycję trzech kosmetyków, które powinnaś mieć zawsze przy sobie.

Puder matujący – jak wybrać najlepszy?

Puder jest niezastąpionym kosmetykiem, a jego obecność na pierwszym miejscu w naszym rankingu jest szeroko uzasadniona! Dzięki niemu w kilka sekund ukryjesz niedoskonałości cery, utrwalisz makijaż i zniwelujesz skutki wielogodzinnego dnia w pracy, dzięki zmatowieniu cery. Naszym sposobem na perfekcyjny „final touch” w makijażu jest puder prasowany, który doskonale matuje oraz wyrównuje koloryt cery. Do wyboru mamy mnóstwo naturalnych odcieni w praktycznych opakowaniach z lusterkiem i gąbeczką. Dzięki temu możesz szybko poprawić makijaż, bez względu na warunki, w jakich przebywasz.

Korektor – remedium na wypryski i cienie pod oczami

To kolejny dobry przyjaciel kobiet żyjących w ciągłym biegu i nie zawsze mających czas na odpowiednią ilość snu, który zapewni regenerację dla ich skóry. Korektor ukryje cienie pod oczami, zaczerwienienia czy drobne zmarszczki. Zniweluje też widoczność opuchniętych powiek. Korektor w połączeniu z pudrem doskonale sobie z nim poradzą. Wśród odpowiedzialnych za pielęgnację składników aktywnych, które posiadają kosmetyki do makijażu tego typu,  znajdziesz odżywiająco-wygładzające wyciągi roślinne oraz kofeinę, która poprawiają mikrocyrkulację wody oraz powietrza, a przede wszystkim zmniejszają obrzęki.

Ponadto ekstrakt z arniki działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo, wzmacniając ściany naczyń krwionośnych i poprawiając krążenie krwi. Dobrze jest zatem uważnie czytać składy i szukać wspomnianych elementów w dobrych produktach. Korektor to funkcjonalny kosmetyk, który z pewnością powinien znaleźć się w Twojej torebce. Może pomóc w ukryciu niedoskonałości czy w szybkim poprawieniu makijażu. Dzięki temu żaden wyprysk czy cienie pod oczami z pewnością Ci niestraszne!

Podkład to twarzy – jak wybrać?

Dla wielu trzeci punkt może być niemałym zaskoczeniem, jednak podkład do twarzy również powinien znaleźć się w Twojej torebce. Nigdy nie wiesz, czy nie będziesz musiała dołożyć produktu w kilka miejsc, a korektor nie zawsze sprawdzi się do tego zadania idealnie. Dobrze jednak zaopatrzyć się w mniejszą pojemność, aby nie musieć dodawać sobie dodatkowych kilogramów na ramieniu.

Tagged