Kim jest Orina Krajewska?

Orina Krajewska jest córką Małgorzaty Braunek. Jest to także piękna kobieta oraz bardzo zdolna aktorka. Orina Krajewska wspomina swoją zmarłą matkę przede wszystkim, jako buddystkę, ale także bardzo radosną oraz zawsze uśmiechniętą osobę. Zobaczmy co Małgorzata Braunek mówiła o swojej córce, jak i także sprawdźmy kim jest Orina Krajewska.

Przegrana walka z nowotworem

Małgorzata Braunek odeszła. Niestety przegrała walkę z nowotworem, z którym sobie nie radzili nawet sami lekarze. Małgorzata jest cały czas wspominana jako osoba zawsze uśmiechnięta oraz ciepła. Nie była jedynie świetną aktorką, ale przede wszystkim była bardzo optymistycznym człowiekiem. Chyba nie ma osoby, która nie zgodziłaby się z tym stwierdzeniem.

Małgorzata Braunek jest wspominana przez znanych aktorów, jak i także przez osoby jej najbliższe, a więc przez jej dzieci. Mowa tutaj o Xawerym Żuławskich oraz Orinie Krajewskiej.

Orina Krajewska w każdym wywiadzie zaznacza, że Małgorzata Braunek była naprawdę wyjątkową osobą. Była nie tylko uśmiechnięta, ale także pełna energii, otwarta oraz zadowolona z życia. Mama dla kobiety była przede wszystkim oddana buddystką, a dopiero później aktorką.

Nieco więcej informacji o Orinie Krajewskiej

Orina Karajewska o mamie odziedziczyła urodę oraz także talent. Jednak nie została ona buddystką. Ma trzydzieści cztery lata i tak samo jak jej matka, Małgorzata Braunek zajmuje się aktorstwem. Orinę oglądać możemy chociażby w filmie pod tytułem „Daas” oraz „Płynące wieżowce”. Do tego jest także znana z wielu seriali. Razem ze swoją mamą grała w serii popularnej „Nad rozlewiskiem”. W serialu tym wcieliła się w postać Agaty.

Orina Krajewska to córka jak wiemy Małgorzaty Braunek oraz Andrzeja Krajewskiego. To właśnie Andrzej Krajewski swoją żoną zainteresował buddyzmem. Aktorka nawet została zwierzchnikiem popularnego Związku Buddyjskiego. Jednak jej córka Orina nie podjęła nigdy, a przynajmniej jak dotąd, aby pójść śladami swojej mamy i zostać buddystką.

Będziemy na pewno obserwować dokonania Oriny Krajewskiej. Pewnie jeszcze niejednokrotnie o niej usłyszymy. Co więcej eksperci mówią, że prawdziwą karierę ma jeszcze przed sobą. Cieszy na to, ponieważ świetnie się ją ogląda na szklanym ekranie. Czekamy na kolejne produkcje filmowe, jak i także serialowe z jej użyciem. Mamy nadzieję, że aktorzy po pandemii koronawirusa już wkrótce będą mogli rozpocząć intensywniejszą pracę, ponieważ bardzo nam tego brakuje. Będziemy wypatrywać w kolejnych produkcjach Oriny Krajewskiej.