Angielski dla dzieci w Poznaniu: ciekawe zajęcia dla najmłodszych

Być może zastanawiasz się, jakie korzyści płyną z wczesnej nauki języka obcego. Maluchy uczą się łatwiej i szybciej, dodatkowo stają się bardziej kreatywne i tolerancyjne. Jeśli chcesz rozbudzić w maluchu ciekawość świata i ułatwić mu naukę nowego języka, zapisz go na angielski dla dzieci w Poznaniu!

Zastanawiasz się, czy zapisać swoją pociechę na język angielski dla dzieci w Poznaniu? Zajęcia pobudzają wyobraźnię, zmysły i pamięć maluchów, by mogły przyswoić wiedzę poprzez zabawę. Badania wykazały, że nauka języków obcych nie tylko uwrażliwia dzieci na różnice kulturowe, lecz także poszerza horyzonty i dodaje pewności siebie. Sprawdź, dlaczego warto zapisać dziecko na kurs języka angielskiego!

Dlaczego warto zapisać malucha na angielski dla dzieci w Poznaniu?

Nauka angielskiego dla dzieci w Poznaniu dostosowana jest do temperamentu i potrzeb każdego uczestnika. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach pod okiem doświadczonego lektora. Możesz być pewny, że Twoja pociecha miło spędzi czas, a przy okazji naturalnie przyswoi sobie nowy język.

Dobry nauczyciel podsyca entuzjazm i zaangażowanie uczniów. Stara się, by dzieci uczyły się poprzez działanie i rozwijały swoją pasję. Angielski dla dzieci w Poznaniu koncentruje się przede wszystkim na mówieniu i rozumieniu ze słuchu. Uczestnicy poznają melodię, tempo              i brzmienie języka poprzez piosenki, rymowanki i wierszyki. Bogaty program obejmuje przedstawienia kukiełkowe, zabawę w teatr, słuchanie bajek, śpiewanie i tańczenie. Nauczyciel zachęca uczniów, by twórczo podchodzili do rozwiązania problemów. W ten sposób buduje w nich poczucie własnej wartości.

Jak wybrać szkołę językową dla dziecka?

Zanim wybierzesz szkołę językową dla dziecka, zastanów się, jaka forma nauki będzie dla niego najlepsza. Ciekawie zajęcia nie przypominają tradycyjnych lekcji w szkole, lecz łączą zabawę z nauką. Zapisując swoją pociechę na taki kurs języka angielskiego, masz pewność, że nie będzie się nudzić.

Nauka gotowania, odgrywanie scenek, śpiew, taniec, zabawa w sklep, budowanie z klocków stwarzają mnóstwo okazji do przyswajania nowych słówek i zwrotów. Kurs angielskiego nie kojarzy się wtedy dzieciom z przykrym obowiązkiem, ale z odpoczynkiem i zabawą                           z przyjaciółmi. Maluch mimowolnie uczy się języka obcego, nabierając przy tym pewności siebie.

Na czym polega metoda Papugi?

Uczeń słucha materiału w języku obcym, jednocześnie powtarza to, co usłyszał. Wspomniana metoda zachęca dzieci do skupienia się na dźwiękach i naśladowaniu nauczyciela. W ten sposób poprawia wymowę, zmusza do myślenia i wzbudza emocje. Aby zmaksymalizować efekty nauki, należy unikać kilkukrotnego, zwykłego czytania tego samego materiału.                     W idealnym przypadku uczniowie zaczną przyswajać słownictwo, zasady gramatyczne                            i struktury zdań.

W zależności od tego, na jakie sylaby lub słowa kładziemy nacisk, zdanie może nabierać nowego znaczenia. Prawidłowa intonacja rozwija się z czasem i w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób wypowiadają się nasi rozmówcy. Należy podkreślić, że zarówno akcent, jak i intonacja mają duży wpływ na osiągnięcie płynności językowej.

Tagged