Bonprix sukienki – jak dobrać właściwą do biura?

Nie da się ukryć, że moda biurowa kieruje się swoimi własnymi zasadami. Nie ma tutaj mowy o zbyt krzykliwych kolorach czy też wyzywających dekoltach. Jednak gdy decydujemy się na bezpieczną szarość czy też czerń za kolano, szybko możemy się zniechęcić do tworzneia bardzo ciekawych stylizacji. Okazuje się, że Bonprix sukienki do biura wcale nie muszą być nudne. Przekonaj się o tym.

Odpowiednia długość

Kryterium podstawowym jeśli chodzi o bonprix sukienki jest odpowiednia długość. Pamiętajmy o tym, że miejsce pracy nie jest dyskoteką. Nie ma mowy o sukienkach mini. Do biura należy wybrać sukienki przez kolano czy też za kolano. Jest to długość bezpieczna. Taka długość nie eksponuje zbyt wiele ciała i stosowna jest nawet na wystąpienie oficjalne. Dobrze sprawdzi się także sukienka midi, a więc taka, która sięga do połowy łydki. Na biznesowe spotkania raczej powinniśmy unikać sukienek o długości maxi. Pomimo tego, że są cały czas modne, to trudne są w zestawieniu ze stylizacjami biurowymi. Modele do ziemi zostawmy na uroczystości rodzinne czy też na spacery romantyczne.

Dekolt stosowny

Poza odpowiednią długością ważny jest także dekolt stosowny. Dekolt nie może być zbyt głęboki. Nie ma oczywiście konieczności noszenia sukienek z golfem. Możemy pozwolić sobie na lekki serek, łódkę czy też wcięcie głębokie w kształcie literki V. Dekolt nie powinien za bardzo przyciągnąć wzroku czy też rozpraszać czyjejś uwagi. Postawmy na wcięcie delikatne pod szyją. Tym samym zapewnimy sobie look bardzo profesjonalny, a więc dokładnie coś takiego, czego oczekują od nas w naszym biurze.

Subtelny wzór oraz stonowany kolor

Moda biurowa pomimo tego, że kojarzy się nam głównie z granatem, czernią oraz szarością nie musi się jedynie opierać na tych właśnie barwach. Wybierając biznesową sukienkę, możemy śmiało się zdecydować na pastelowy model, a nawet model, który jest zdobiony delikatnym wzorem. Pamiętajmy jednak o tym, że print powinien być nieco bardziej subtelny. Drobne groszki, modna krata czy też pepitka klasyczna sprawdzi się w biurze, ale serca kolorowe zdobiące sukienkę, już nie są mile widziane. Nie wolno nam zapomnieć o tym, że biuro jest miejscem, w którym musimy przede wszystkim prezentować się elegancko, ale raczej skromnie. W każdej sytuacji należy wyglądać profesjonalnie.

W katalogu Bonprix znajduje się mnóstwo bardzo ciekawych propozycji. Jest ich na tyle dużo, że nie będziemy wiedzieć, na którą dokładnie się zdecydować. Naprawdę ich ilość nas powali na kolana. Wybór będzie trudny.