Co na ścianę w nowoczesnych wnętrzach – plakaty czy obrazy?

Przeprowadziliśmy remont mieszkania, skupiliśmy się na stylu nowoczesnym i nie mamy pomysłów, co moglibyśmy powiesić na ścianach. Gołe ściany wyglądają zbyt surowo, w pomieszczeniach brak jest odpowiedniego klimatu.

Spis treści:

1. Obrazy, plakaty – co wybrać?

2. Stylowe plakaty

3. Plakaty ścienne i designerskie plakaty w różnych rozmiarach

Obrazy czy plakaty – co wybrać?

Zaglądając do sklepu Świat-Obrazów.pl https://www.swiat-obrazow.pl/plakaty.html mamy możliwość wyboru plakatów na ścianę:

– plakatów do salonu,

– plakatów do sypialni,

– plakatów do kuchni,

– plakatów do łazienki i przedpokoju.

Dzięki odpowiednio dobranym dekoracjom, można nadać ścianom i wnętrzom niebanalnego charakteru i nawet nie trzeba się wiele przy tym nagimnastykować. W asortymencie sklepu są plakaty ścienne, wyjątkowe grafiki i obrazy. Ciekawie wygląda w salonie wyeksponowana jedna ze ścian. Można na niej powiesić kilka dekoracji, obrazów czy plakatów z napisami, w stylu glamour, można też kupić plakat mapa – pomysł dość często wybierany do salonów.

Stylowe plakaty

W ofercie sklepu Świat-Obrazów.pl znajdują się stylowe plakaty do kuchni oraz przedpokoju. Inspirowane są skandynawskim designem, niemniej jednak pasujące do każdej aranżacji. To między innymi grafiki z diamentami czy złote plakaty. Można je wieszać w kompozycjach, jak również solo, a łączyć je z sobą można poprzez kolorystykę, ale również motywy. Do plakatu można od razu dobrać elegancką ramę, należy dodać, że plakaty drukowane są na wysokiej jakości papierze. To świetny pomysł aby puste ściany swojego domu zagospodarować dekoracjami na przykład w stylu skandynawskim. To rozwiązanie dla amatorów, jak również miłośników sztuki.

Plakaty ścienne  i designerskie plakaty w różnych rozmiarach

Inspiracje do urządzania mieszkania znajdziemy w internecie, szczególnie w sklepach internetowych. Nie jesteśmy ograniczeni  wyborem jednego rozmiaru, sklep zapewnia nam szeroki wachlarz wielkości plakatów. W sklepie internetowym łatwiej nam będzie wybrać plakat oraz odpowiednią ramę. Zakupy online pozwolą zamówić plakat wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Możemy postawić na kolorowe motywy, które ożywią wnętrze lub we wnętrzu minimalistycznym skorzystać z eleganckich obrazów w wersji czarno-białej. Modne są plakaty z napisami oraz cytatami, może to być poważny cytat, bądź zabawna sentencja, w zasadzie wszystko zależy od naszej fantazji.

Zapewne zainspirujemy się możliwościami, jakie stwarzają dekoracje ścienne. Jeśli ostatecznie chcielibyśmy coś większego, warto przyjrzeć się fototapetom, które znów wkroczyły na salony.

undefined

Tagged