Co podarować na Dzień Matki?

Zbliża się Dzień Matki, pomyślmy więc o uczczeniu tej wyjątkowej uroczystości. Matka to osoba najbliższa sercu, pamiętajmy więc o naszych Mamach, obdarzając je wdzięcznością, serdecznością i obdarowując niezwykłym upominkiem. Jak wybrać prezent na Dzień Matki?

O tym wyjątkowym dniu myślimy już na początku pięknego miesiąca maja. Planujemy odwiedziny, wspólne spędzanie czasu na spacerze, w kinie, na przedstawieniu lub koncercie. Upominek na dzień mamy również staramy się wybierać wcześniej, dbając o to, by był on przemyślany, a co najważniejsze, wyrażał nasze uczucia miłości i wdzięczności. Jak wybrać zaskakujący, a jednocześnie gustowny prezent? Sprawdź słodką ofertę sklepu Chocolissimo.

Słodka skrzyneczka dla Mamy

Na początek przedstawiamy coś eleganckiego i subtelnego. Piękna, drewniana skrzyneczka, ozdobiona grafiką z kwiatowym motywem, zaopatrzona w dedykację “Dla Kochanej Mamy”, kryje w swym wnętrzu dwadzieścia ręcznie wykonanych pralinek. Każda z nich powstała z najlepszej czekolady oraz najwyższej jakości składników, z których stworzono niezwykłe smaki. Szkatułka zawiera prawdziwą ucztę dla podniebienia, pyszne czekoladki z różnymi rodzajami nadzienia, owocowym, kawowym, orzechowym, kakaowym, waniliowym. Jest również możliwość personalizacji skrzyneczki własnym grawerem.

Dla Ciebie Mamo!

Jeden z upominków od Chocolissimo przygotowany specjalnie na Dzień Matki, zapakowany w drewnianą skrzyneczkę, to napis “Dla Ciebie Mamo” wykonany z mlecznej czekolady, w której zatopiono soczyste truskawki, wiórki kokosowe i prażone migdały. Czekoladowe literki przygotowane są ręcznie. Napis na szkatułce może być taki jak zechcesz, pomyśl więc, jakie słowa najlepiej wyrażą to, co czujesz.

Słodkie podziękowanie gdy jesteś daleko

Zdarza się, że od rodzinnego domu dzieli nas duża odległość, lub obowiązki nie pozwalają nam osobiście spotkać się z Mamą w dniu jej święta.

Słodki zestaw dla Mamy zawiera tabliczkę mlecznej czekolady w kształcie serca z aromatycznymi malinami, zapakowaną w uroczy kartonik w kwiaty, oraz słodką kartkę, w formie różowego pudełeczka skrywającego w swym wnętrzu napis “Mama” z kostek mlecznej czekolady oraz urocze serduszka z czekolady białej. Komplecik można wysłać pocztą, tym bardziej, że do kartki dołączony jest bilecik z życzeniami.

Inna propozycja to telegram dla Mamy z różą. Życzenia ułożone z kostek wybornej czekolady, zapakowane są w kopertę ozdobioną kwiatowym wzorem w drobne, majowe stokrotki. Do wyjątkowego telegramu dołączony jest świeży kwiat róży z pięknym przybraniem. Taki zestaw to wspaniały prezent dla Mamy na każdą okazję i bez okazji. Wyraź swoją wdzięczność nawet będąc daleko.

A może coś bardzo oryginalnego?

Jeśli Twoja Mama lubi eleganckie obuwie, na pewno spodoba Jej się luksusowy pantofelek z czekolady w kolorze złota. Najwyższej jakości czekolada pokryta jest barwnikiem spożywczym, imitującym stare złoto. Pantofelek zapakowano bardzo elegancko i kobieco, w różowo-białe pudełko z różową wstążką. Spraw, by Mama poczuła się wyjątkowo!

Tagged