Cookidoo abonament – co powinniśmy o nim wiedzieć?

Tysiące przepisów na Thermomix dostępne są na Cookidoo. Wszystko za sprawą Cookidoo abonament. Jest to baza inspiracji nieustających i to każdego dnia. Obojętnie czy jesteśmy zwolennikami gotowania spontanicznego, czy też planujemy każdą z potraw nie zabraknie nam nigdy pomysłów.

Zmiana wyglądu i możliwości

Musimy przyznać, że Cookidoo abonament nie jest kosztownym wydatkiem. Nieco ponad sto złotych za rok dostępu jest kwotą naprawdę bardzo przystępną. Co więcej dodajmy, że Cookidoo przeszło sporą metamorfozę. Zmienił się sam wygląd platformy, jak i także możliwości. Zyskujemy dzięki temu bardzo łatwy dostęp do inspirujących tematycznych stron. Mamy także możliwość wyszukiwania szybkiego przepisów, znacznie łatwiejszej nawigacji oraz także lepszego widoku naszych poleceń przepisowych

Można wypróbować całkiem nowe możliwość niezależnie od tego, czy korzystamy z okresu próbnego 30-dniowego czy też już z rocznego abonamentu. Każdego dnia na nas czeka masa inspiracji.

Masa możliwości

Dzięki całkiem nowej wyszukiwarce Cookidoo możemy bardzo szybko znaleźć ten przepis, którego szukamy. Można do tego wyszukać całkiem nowe przepisy, polecenia nasze czy też przeglądać inspirujące tematyczne strony. Oferujemy także inspiracje sezonowe oraz mnóstwo ciekawych pomysłów na kuchnię codzienną.

Możemy także tworzyć własną kolekcję przepisów, dodawać ulubione przepisy do opcji Mojego tygodnia czy też do innych zakładek. Wiele osób także się zastanawia czy Thermomix warto kupić jeśli prowadzimy jednoosobowe czy też dwuosobowe gospodarstwo domowe? Jak najbardziej tak. Możemy śmiało zdecydować się na ten sprzęt. W sytuacji, w której stwierdzimy, że porcje są zbyt duże, to możemy spróbować je przygotować z połowy składników. Z kolei, gdy posiadamy dużą rodzinę, to powinniśmy zrobić przepisy przy użyciu składników razy dwa.

Z czasem wyuczymy się i sprawnie będziemy przygotowywać coraz to bardziej wymyślne dania. Jeśli nie czujemy się zbyt dobrze w kuchni i raczej nie jesteśmy profesjonalistami, to powinniśmy rozpoczynać od przepisów, które oznaczone są jako łatwe. Mamy jeszcze do wyboru przepisy o średnim stopniu trudności, ale także średnio zaawansowane, jak i także zaawansowane. Akurat te dwa ostatnie powinniśmy zostawić sobie na dalszą przygodę. Miejmy tego świadomość. Na pewno z czasem osiągniemy poziom wręcz perfekcyjny. Za każdym razem będziemy mogli zaskoczyć naszych gości. Co więcej zaskoczymy ich nie tylko smakami, ale także podaniem odpowiednim dań, których nie wstydziłaby się nawet dobra restauracja.