Czarne paznokcie z dodatkami – z brokatem, z cyrkoniami, z wzorami

Czarne paznokcie stanowią świetną bazę do wykonania różnego rodzaju zdobień. Może to być zarówno brokat, jak i cyrkonie, a także różne wzory rysowane jaśniejszymi lakierami. Paznokcie ozdobione w ten sposób sprawdzą się zarówno w połączeniu z eleganckimi kreacjami, jak i zwykłymi ubraniami zakładanymi na co dzień. Poniżej znajdziesz inspiracje na czarne paznokcie z dodatkami — z brokatem, z cyrkoniami i z oryginalnymi wzorami.

Czarne paznokcie ze wzorami

Wzory na czarnych paznokciach mogą być przeróżne, wszystko zależy od naszej fantazji. W ostatnich latach sporą popularnością cieszą się białe paski na czarnej bazie wykonane za pomocą specjalnego pędzelka lub taśmy,która ułatwia stworzenie perfekcyjnie równej linii. Najłatwiejszym wzorem do samodzielnego wykonania są jednak kropki, które można wykonać z użyciem sondy lub zaokrąglonej końcówki występującej w niektórych wsuwkach. Jeśli nie potrafisz tworzyć skomplikowanych wzorów, a chciałabyś ozdobić paznokcie, na przykład kwiatkami, obecnie w wielu drogeriach można kupić naklejki umożliwiające uzyskanie takiego efektu w kilka sekund.

Czarny manicure - 40 pomysłów na modne, czarne paznokcie [GALERIA]
Czarne paznokcie ze wzorami

Czarne paznokcie z brokatem

Czarne paznokcie pięknie komponują się z brokatem. Takie zestawienie idealnie pasuje na przykład do sylwestrowej kreacji. W tym wypadku również możesz zaszaleć, ponieważ do czerni pasuje niemal każdy kolor brokatu — od zieleni, przez błękit, aż po róż. Podczas tworzenia takich zdobień warto jednak zachować umiar.

Ciekawą opcją są również specjalne pyłki, które pozwalają na stworzenie podobnego efektu bez użycia brokatu. Kupisz je w każdym sklepie sprzedającym akcesoria do paznokci. Ich użycie polega na umieszczeniu odpowiedniej ilości pyłku na suchym topie dowolnej marki. Uzyskany efekt zależy od wybranego produktu, a niektóre z nich mogą przypominać na przykład lustro, czy też popularne holo.

Czarne paznokcie matowe

Czarne paznokcie prezentują się świetnie również w wersji matowej. W tym celu musisz zaopatrzyć się w odpowiedni top pozwalający na uzyskanie właśnie takiego efektu. Ciemna matowa baza sprawdza się świetnie również jako podkład do cyrkonii czy motywów malowanych tradycyjnym topem. Tego typu wzory są widoczne jedynie pod odpowiednim kątem i w odpowiednim oświetleniu, a ich popularność wynika z nieoczywistego, a zarazem bardzo eleganckiego efektu.

Czarne paznokcie z cyrkoniami

Czarne paznokcie doskonale prezentują się również w połączeniu z cyrkoniami w dowolnych kolorach. Mogą to być zarówno małe diamenciki, jak i geometryczne, nieprzezroczyste kształty, na przykład w kolorze złotym. Czarne paznokcie prezentują się świetnie w zestawieniu z praktycznie każdą barwą, dlatego w tym przypadku możesz zaszaleć. Do bardziej eleganckich zdobień postaw jednak na minimalizm, szczególnie w sytuacji, gdy manicure ma pasować do konkretnej stylizacji.

Czarne paznokcie na Halloween - 20 super pomysłów na mroczny manicure
Czarne paznokcie z cyrkoniami