Czysta przyjemność płynąca ze sprzątania parą

Tak naprawdę, kto przyzna, że z szerokim uśmiechem sięga po odkurzacz czy mopa. Sprzątanie jest koniecznością. Wiąże się po pierwsze z zakupem odpowiedniego sprzętu i środków czystości, które ledwo mieszczą się w łazienkowej szafce. Chociaż producenci zapewniają, że „silna chemia” da radę każdemu zabrudzenia tylko na filmach reklamowych brud spływa po kontakcie z cudownym środkiem.

W praktyce wygląda to inaczej – sporo szorowania, nieprzyjemny i ostry zapach środków chemicznych. Ci, którzy mają problemy z alergiami cierpią podwójnie. Mocne środki czyszczące podrażniają zarówno skórę jak i układ oddechowy. Poza tym środki czyszczące są po prostu drogie. Czy można dokonać domowej rewolucji w sprzątaniu ? Z pewnością tak, jeśli zdecydujemy się na urządzenia parowe i wypróbujemy na początek mop parowy.

Jak wybierać urządzenia parowe do sprzątania?

Bissell.pl to firma, która specjalizuje się w sprzęcie do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Oferuje zarówno niewielkie urządzenia przydatne w gospodarstwie domowym jak i specjalistyczny sprzęt do sprzątania dużych powierzchni – na przykład magazynów czy hal fabrycznych. W ofercie sklep.bissell.pl można znaleźć również urządzenia parowe. Doskonałym przykładem jest BISSELL Power Fresh mop parowy. Wymienne końcówki o zróżnicowanej twardości dają obie radę ze sprzątaniem wszystkich rodzajów podłóg – czyści parkiety, panele, terakotę, wykładziny dywanowe. Za pomocą specjalnej skrobaczki usuwa nawet najmocniej przyklejone do podłoża zabrudzenia. Bardziej wymagający mogą wybrać BISSELL Vac&Steam mop parowy z funkcją odkurzacza. Sklep.bissell.pl prowadzi również sprzedaż wszystkich niezbędnych akcesoriów do swoich urządzeń – wymiennych końcówek, filtrów itp. To tradycyjna amerykańska jakość.

Jak działa mop parowy?

Wszystkie parowe urządzenia do sprzątania działają na tej samej, bardzo prostej zasadzie. Wszystko co potrzebne to tylko woda. Zostaje ona podgrzana do temperatury wrzenia i pod odpowiednio wyregulowanym ciśnieniem tworzy strumień pary, który znakomicie sprawdza się w czyszczeniu praktycznie każdej powierzchni. Nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych środków czyszczących. Może czyścić małe powierzchnie i zakamarki, świetnie sprawdza się przy myciu okien. Mop parowy zastąpi z powodzeniem kilka urządzeń – mop tradycyjny, odkurzacz z funkcją prania, szczotkę to zamiatania. Parowe urządzenia do sprzątania są o wiele tańsze w eksploatacji, a także śmiało można nazwać je ekologicznymi.

Tagged