Dlaczego warto kupować ubrania przez internet?

W ostatnim czasie branże e-commerce przeżywa wzmożony rozwój i bez wątpienia wpływ na to ma pandemia koronawirusa oraz związane z nią obostrzenia. Co więcej, użytkownicy sieci dostrzegli ogrom zalet z możliwości składania zamówień drogą elektroniczną. O ile jeszcze do niedawna przez internet kupowaliśmy towary niedostępne na polskim rynku, elektronikę i kosmetyki, tak dzisiaj do wyboru mamy również szeroką ofertę ubrań. O tym, dlaczego warto zamawiać spodnie, bluzki i sukienki online, piszemy poniżej.

Dostęp do szerokiego asortymentu 

Tradycyjne butiki odzieżowe są ograniczone, jeśli pod uwagę weźmiemy chociażby ich powierzchnię. Nie można więc liczyć na to, że w standardowym sklepie z ubraniami dostępne będą wszystkie modele ubrań i we wszystkich rozmiarach. E-sklep nie boryka się z tego rodzaju ograniczeniami, a przestrzeń w sieci jest praktycznie dowolna. Wystarczy spojrzeć na ofertę na https://versada.pl/, aby przekonać się, jak ogromny wybór bluzek, spodni czy sukienek damskich dostępny jest w poszczególnych kategoriach. 

Gwarancja niższej ceny 

To właśnie sklepy online znacznie częściej organizują specjalne promocje cenowe i sezonowe wyprzedaże, a bazowe ceny są niższe, niż te, jakie figurują za poszczególne modele ubrań w sklepach stacjonarnych. To dlatego, że koszty utrzymania butiku online są znacznie mniejsze. Odchodzą opłaty za wynajem lokalu czy utrzymanie pracowników do obsługi klienta. Bardzo często e-sklep nie generuje też kosztów z tytułu konieczności utrzymywania magazynów, ponieważ zamówienia mogą być wysyłane bezpośrednio od hurtownika, a nawet producenta. Wszystko to sprawia, że potencjalny klient może liczyć na niższą cenę produktu. 

Zakupy wygodne, wedle indywidualnych potrzeb 

Ubranie z najnowszej kolekcji kupisz bez konieczności wychodzenia z domu, a dostawę otrzymasz pod wskazany adres. Co więcej, zakupy możesz robić w czasie nieograniczonym, również w nocy czy w niedzielę, kiedy standardowe sklepy pozostają zamknięte. 

Na witrynie sklepowej możesz spędzać tak dużo czasu, ile potrzebujesz, a każdy produkt jest dokładnie opisany. 

Komfortowa dostawa i bezproblemowe zwroty 

Zamówienie otrzymasz w błyskawicznym tempie pod same drzwi, a ewentualne zwroty możesz dokonywać przez 14 dni bez podania przyczyny. Większość e-sklepów odzieżowych udostępnia opcję zwrotów przez 30 dni od daty złożenia zamówienia. 

Co więcej, nie musisz martwić się nietrafionym rozmiarem, ponieważ zazwyczaj zwroty do sklepu online są bezpłatne. Coraz częściej darmowe są też dostawy kurierem. 

Zakupy proste, tanie, bez stania w kolejkach, z dostępem do ubrań z najnowszych kolekcji? Właśnie to oferuje branża e-commerce. Nic dziwnego, że już ponad 70% użytkowników sieci przyznaje, że korzysta z zamówień za pośrednictwem internetu regularnie, przynajmniej raz w miesiącu.

Tagged