Dlaczego warto zdecydować się na zaproszenia ślubne ręcznie robione?

Zaproszenia na ślub powinny być wyjątkowe. Zaproszenia ślubne ręcznie robione to rzeczy unikatowe, w krótkich seriach zaproszeń (50, 100, czasami 200). Klienci chętnie zamawiają ręcznie robione zaproszenia ślubne. Mogą być wykonane w różnym stylu, boho, angielskim, romantycznym, surowym, dekoracyjnym, ozdobnym. Przeważnie są beżowe, kremowe, jasnoróżowe. Prezentują się pięknie, mają styl i są najlepsze – autorskie rozwiązania są oryginalne i świetnie się sprawdzają. Artyści wykonują je starannie, według nieustannie nowych wzorów. Piękno takich zaproszeń jest wyjątkowe, są to nawet małe dzieła sztuki, które cieszą oczy. Nieraz zdobi się je miniaturą obrazka lub pięknym zawijasem – fantazja jest nieograniczona.

Małe dzieła sztuki zdobione lub skromne, czyli o zaproszeniach ślubnych ręcznie robionych

Zaproszenia ślubne ręcznie robione mogą być pięknie zdobione lub delikatne. Piękne druki prezentują się doskonale, mają styl, wyjątkowy wygląd i jakość wysokiej próby. Obecnie takie zaproszenia są wykonywane z dobrego, dość grubego papieru. Kremowe, białe, jasnoróżowe, jasnoszare lub w innym odcieniu bardzo ładnie się prezentują. Pakowane są w kopertę, zazwyczaj o wydłużonym kształcie. Piękno, styl oraz elegancja są wyjątkowe. Zaproszenia należy zamówić wcześniej, aby firma była w stanie przygotować odpowiednią ilość takich zaproszeń. Projekt jest przedstawiany do akceptacji. Przeważnie są to dwa-trzy projekty zaproszeń, spośród których klient wybiera najlepsze i najbardziej odpowiednie.

Czym wyróżniają się zaproszenia ślubne robione ręcznie?

Jakość, elegancja oraz efektowność takich zaproszeń to sprawa naprawdę najważniejsza. Zaproszenia są zdobione perełkami, koralikami, a czasami nie mają żadnych ozdób, jedynie delikatne rysunki i pięknie kaligrafowane literki, które są najlepszą dekoracją. Kolorowe zaproszenia nieraz są zamawiane, ale nie jest to najbardziej odpowiednia rzecz, z jakiej klienci mogą korzystać. Zaproszenia mogą mieć nadrukowane teksty lub wytłaczane, pogrubiane. Czcionka może być czarna, szara, niebieska lub inna, zależnie od projektu oraz gustu zamawiającego. Prosta, zaokrąglana lub kanciasta czcionka to wyjątkowa rzecz, która prezentuje się naprawdę najlepiej. Klienci cenią dokładnie to, co jest dla nich najlepsze i najładniejsze. Wysoka jakość takich zaproszeń jest oczekiwana. Nie mogą mieć rozmazanego koloru, powinny pięknie się prezentować, cieszyć oczy oraz być pamiątką z wesela oraz ślubu. Koperta, w którą pakujemy zaproszenia ślubne ręcznie robione, również powinna być dedykowana, efektowna, delikatna, nie zwyczajna biała, lecz w innym kolorze i dopasowana kolorem oraz stylem do druku takiego zaproszenia.

Tagged