Egzotyka i tropikalne inspiracje w modzie

Moda co pewien czas przypomina sobie o trendach przed laty. Stąd wielki come back, jaki obecnie przeżywają ubrania i dodatki w egzotycznej stylistyce. Tropikalne inspiracje znalazły się też w sklepie sprzedającym wyroby pończosznicze. Fiore oferuje je w swoich najnowszych kolekcjach rajstop i skarpetek. Zainspiruj się przed wiosennymi zakupami.

Jeżeli zastanawiasz się nad ożywieniem stylizacji i dodaniem jej pazura, postaw na odzież i dodatki w egzotycznej odsłonie. Okazuje się, że ten trend jest ciągle żywy i będzie aktualny również w nadchodzącym sezonie. Dwa wiodące motywy to:

  • printy zwierzęce,
  • kwiaty i rośliny egzotyczne.

Warto wybrać, kiedy planujesz tworzyć niebanalne stylizacje, w których dużą rolę odgrywają starannie dobrane dodatki. Te wymienione wyżej na pewno będą ciekawym, przykuwającym wzrok akcentem zestawu codziennego, wieczorowego, a nawet biurowego!

Modne printy zwierzęce w nowoczesnej odsłonie

Printy zwierzęce zdobią zarówno odzież, jak i dodatki – biżuterię czy apaszki. Są też spotykane na rajstopach lub skarpetach, co jest świetną propozycją dla osób lubiących delikatne akcenty w swoich zachowawczych stylizacjach.

Marka Fiore proponuje „drapieżne” wyroby pończosznicze w kilku wersjach do wyboru. Cętki charakterystyczne dla dzikich kotów odnajdziesz tu np. w rajstopach Macchiata czy skarpetach Pretty Wild. Te drugie oprócz charakterystycznych ciemnych plamek na beżowym tle mają też różowe wstawki na pięcie, palcach i na wysokości kostki. Są bardzo seksowne, kobiecie, a zarazem ciepłe i wygodne – idealne na wiosenne aktywności.

W bardziej seksownej wersji zwierzęce printy występują w pończochach Amour Sauvage. Jeżeli czujesz dzikość w sercu i chcesz swoją stylizacją wpisać się w charakter miejskiej dżungli, to ta propozycja jest bez wątpienia dla Ciebie!

Tropikalne akcenty w odzieży i dodatkach – wybierz roślinne motywy

Bardzo modnym motywem spotykanym coraz częściej w odzieży i dodatkach wiosennych są akcenty tropikalne. Tego typu printy znajdziesz także w wiosennych kolekcjach marki Fiore, która proponuje wysokiej jakości wyroby pończosznicze. Przykładem są skarpetki Pink Monstera, które, jak sama nazwa wskazuje, są zdobione liśćmi przypominającymi popularną roślinę. Rześkim i kontrastowym akcentem dla czarnego liścia jest różowy paseczek okalający nogę na wysokości kostki. Ściągacz świetnie prezentuje się na jasnej lub opalonej skórze.

Jeżeli tropikalne klimaty są Ci bliskie, możesz poszukać ich także w innych elementach odzieży lub dodatkach. Niezwykle modny i gustowny jest różowy flaming czy dostojny motyl – niewielki detal, który ożywia gładkie czarne rajstopy i sprawia, że nogi wyglądają bardziej seksownie niż kiedykolwiek wcześniej.

Tropikalne i zwierzęce printy nie wychodzą z mody i znów będziemy mogli podziwiać je wiosną. Już teraz w kolekcjach znanych marek odzieżowych czy pończoszniczych widać zbliżenie z naturą – to pragnienie towarzyszy też wielu współczesnym kobietom, stąd takie zainteresowanie egzotycznymi nadrukami.

Tagged