Eko świece – naturalna alternatywa dla świec parafinowych

Świece to niepowtarzalne akcesoria, które sprawiają, że w domu jest przyjemniejsza atmosfera. Świece tradycyjne wytwarzają jednak zanieczyszczenia, którymi później przychodzi nam oddychać. Jak to zmienić? Kupić sojowe świece zapachowe!

Świece sojowe – dlaczego warto w nie zainwestować?

Świeczki sojowe są naturalne – powstają z wosku sojowego i nie wydzielają szkodliwych oparów. Można je palić dłużej bez obaw, że pogorszy się nasze samopoczucie. 

Świece sojowe są dużo bardziej wydajne od parafinowych. Potrafią palić się nawet dwa razy dłużej niż ich tradycyjne odpowiedniki. Nasze świece są dostępne w kilku zapachach, dzięki czemu każdy znajdzie „swój”.

Świece te są ekologiczne – emitują aż 10 razy mniej dwutlenku węgla niż świece parafinowe. Wosk jest nietoksyczny i biodegradowalny.

Nasze świece nie zawierają szkodliwych substancji i sztucznych aromatów, dzięki czemu mogą używać ich także alergicy i astmatycy. Olejki eteryczne sprawiają, że dom wypełnia przyjemny naturalny aromat.

Co więcej, takie świece nie brudzą trwale powierzchni. Wosk z ubrań, mebli czy dywanu bez problemu można usunąć wodą z mydłem.

Świece sojowe – kupno i dostawa

Produkty znajdujące się w naszej ofercie są robione ręcznie z naturalnego wosku, co zapewnia ich intensywny zapach.

Darmowa dostawa świec sojowych od wydanych 150 zł!

Bezpieczna płatność za pomocą PayU.

Nasze świece zapachowe

Świeca sojowa o zapachu trawy cytrynowej

Ten piękny zapach wprowadzi do Twojego domu nową energię i rewelacyjnie Cię orzeźwi. Świeca zachwyca swoim aromatem i estetycznym subtelnym wyglądem. Zapach w krótkim czasie roznosi się po przestrzeni mieszkania, poprawiając nastrój domowników, motywując do działania i rozbudzając umysł. Świeca o zapachu trawy cytrynowej to nie tylko źródło regenerującego zapachu, lecz także ozdoba podczas obiadu z rodziną czy romantycznej kolacji z ukochaną osobą.

Świeca sojowa morska

Świece sojowe morskie zachwycają klientów swoim naturalnym zapachem i składem. Zawarte w nich olejki eteryczne sprawiają, że aromat nie tylko jest orzeźwiający, lecz także nie podrażnia dróg oddechowych. Podczas palenia zapach będzie nam przypominać o niezapomnianych wakacjach nad morzem. Jej czas palenia jest o połowę dłuższy niż w przypadku świec parafinowych.

Świeca sojowa malinowa

To świeca dla osób, które nie lubią rozstawać się z zapachem letnich owoców. Na jej delikatny aromat składają się słodkie, soczyste maliny. Pasuje on do wieczorów z książką i do uroczystych obiadów. Dzięki niej Twoje samopoczucie poprawi się i cały dzień spędzisz w pozytywnym nastroju! Świece o zapachu malinowym są bezpieczne dla astmatyków, dzieci i zwierząt. Ich zapach sprawi, że polubią je nawet osoby wrażliwe.

Tagged