Jak wybrać dobry salon fryzjerski?

Chodzenie do fryzjera to nieodłączna czynność, która dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Tylko w jaki sposób wybrać odpowiedniego fryzjera? Podpowiadamy!

Na początku należy pamiętać, że w dobrym salonie fryzjerskim trzeba wcześniej zarezerwować wolny (a najlepiej korzystny dla nas) termin. Do tego możesz posłużyć się telefonem, mailem, albo ściągnąć dedykowaną aplikację (dostępną pod adresem https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid oraz https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394) by znaleźć korzystny dla siebie salon fryzjerski i przy okazji zarezerwować w nim miejsce.

Sprawdź opinie!

Szukając salonu fryzjerskiego sprawdź jakie ma opinie w sieci, wśród korzystających, a także może wśród Twoich znajomych. Bierz pod uwagę czas wykonywania usługi, podejście do klienta, cenę za usługę, higienę w salonie oraz używane kosmetyki i narzędzia.

Jeżeli wszystko wydaje Ci się okej, to postaraj się zarezerwować termin, by nie czekać w kolejce zbyt długo!

Wyszukaj fryzjera w pobliżu pracy lub miejsca zamieszkania

Nawet jeżeli fryzjer ma świetne opinie, a jest oddalony bardzo od Twojego zakładu pracy czy domu – nie warto korzystać z jego usług. Droga i czas jaki na nią poświęcisz będzie droższa niż usługa w salonie. Z tego względu zlokalizuj ulubionego fryzjera niedaleko miejsca Twojego zamieszkania, bądź biura. W ten sposób zaoszczędzisz na dojazdach, a terminy dostosujesz do czasu wolnego lub np. odwiedzisz fryzjera po godzinach pracy.

Pamiętaj, że nie warto przyzwyczajać się do konkretnej osoby. W salonach mogą panować rotacje pracowników. Postaraj się wybrać salon, w którym większość pracujących fryzjerów jest dla Ciebie odpowiednia, a miejsce wzbudza dobre skojarzenia i komfort.

Fryzjer to nie tylko miejsce zmiany fryzury. Wizyta w salonie ma być sposobem na relaks, możliwość odetchnięcia i złapania energii na kolejne dni. Wyszukaj więc fryzjera, u którego dobrze się czujesz i pod jego opiekę oddaj swoje włosy. To będzie dla Ciebie bardzo korzystne!

Tagged