Jakie perfumy podobają się mężczyznom?

Perfekcyjny makijaż czy dobrze dobrana stylizacja to nie wszystko. Kiedy wybierasz się na wieczorne wyjście czy spotkanie, chcesz roztaczać wokół siebie aurę tajemniczości i pewności siebie. Pomoże Ci w tym idealnie dobrany zapach. Jaki wybrać, by nie przejść niezauważoną? Z tego artykułu dowiesz się jakie perfumy najbardziej podobają się mężczyzną oraz jakich błędów unikać.

Czy istnieje zapach idealny?

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że nie istnieje coś takiego jak zapach idealny, który zachwyci wszystkich. I tutaj nie chodzi o to, by go wskazać. Warto jednak mieć świadomość, że istnieją zapachy „bezpieczniejsze”, które z większym prawdopodobieństwem spotkają się z komplementami. Perfumy niszowe o nieoczywistych nutach zapachowych, podobnie jak teatr czy muzyka alternatywna, często trafiają niestety tylko do koneserów.

Szeroki wybór zapachów inspirowanych dla każdego zajdziesz na stronie paryskie-perfumy.pl

Ulubione zapachy panów

Nie jest tajemnicą, że to, co przyciąga mężczyzn, powinno jednoznacznie kojarzyć się z kobiecością. Dlatego panowie uwielbiają, kiedy przedstawicielki płci piękniej stosują słodkie, kwiatowo-owocowe zapachy. Nie powinny one jednak być jednoznacznie i kojarzyć się spożywczo. Dlatego mieszkanka maliny, jaśminu oraz paczuli będzie bardziej uwodzicielska niż sama malina. Zapach powinien być wyczuwalny, ale nie męczący więc nie przesadzaj jego z ilością.

Słodkie, kobiece zapachy znajdziesz na stronie https://paryskie-perfumy.pl/kategoria-produktu/perfumy-damskie/zapachy/owocowe/

Tego lepiej unikaj…

Pamiętaj, że często po chwili przestajesz czuć zapach, który zaaplikujesz. Jeśli jednak użyjesz zbyt dużej ilości perfum, możesz nie zauważyć, że będziesz przytłaczać innych. Dlatego w tym przypadku sprawdzi się zasada, im mniej, tym lepiej. Poza tym w ciepłe dni bądź na niezobowiązujące spotkanie zrezygnuj z ciężkich, orientalnych kompozycji. Również niektóre nuty zapachowe mogą nie wzbudzić w panach zbytniego zachwytu. Perfumy z intensywnym piżmem i kadzidłem docenią z pewnością miłośnicy sztuki perfumiarstwa, jednak wielu mężczyznom, zwłaszcza młodym mogą się niestety wydać „babcine”.

Jak poczuć się atrakcyjnie?

To czy zapach jest atrakcyjny, jest odczuciem całkowicie subiektywnym. Dlatego, jeżeli podobają Ci się zapachy damskie, które niekoniecznie trafiają w męskie gusta, nie rezygnuj z nich. Nosząc zapach, który do Ciebie nie pasuję, będziesz czuła się, jak w przebraniu. Perfumy, które Ci się nie podobają, będą drażnić Cię  przez cały wieczór i mogą popsuć Ci spotkanie. Kiedy natomiast użyjesz swojej ulubionej wody, z pewnością poprawisz sobie humor przed wyjściem. Zwiększysz w ten sposób  szansę na to, że dobrze wypadniesz i spędzisz miło czas.

Tagged