Kim jest Ewa Jakubowicz? [wiek, partner, Instagram]

Ewa Jakubowicz to polska aktorka, która rozpoznawalność zdobyła dzięki roli w serialu Pierwsza miłość. Mimo że kobieta jest dopiera na początku swojej drogi aktorskiej, to już może pochwalić się gronem fanów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Kim jest Ewa Jakubowicz?

Ewa Jakubowicz urodziła się 23 września 1990 roku i pochodzi z Osiecznicy. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Na swoim koncie ma kilka wyróżnień i nagród za swoją działalność artystyczną.

Do obsady serialu Pierwsza miłość dołączyła w 2015 roku. Gra w nim policjantkę Melkę Długosz, która cieszy się dużą sympatią telewidzów, a producenci dbają o to, aby losy bohaterki cały czas zaskakiwały fanów serialu. Ewa Jakubowicz wystąpiła również w serialach Prawo Agaty i Znaki oraz filmach Powiedz tak!, Powrót i Klezmer. Aktorka doskonale radzi sobie również na deskach teatrów. Jakubowicz jest także aktorką dubbingową w filmach, serialach i grach komputerowych.

Ewa Jakubowicz ceni sobie prywatność i niechętnie dzieli się swoim życiem z opinią publiczną. Nic nie wiadomo również na temat jej związków. Świadczyć to może o tym, że kobieta woli skupić się na karierze, niż stać się popularną celebrytką.

Ewa Jakubowicz — Instagram

Aktorka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @ewajakubowiczofficial. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi ponad 84 tysiące użytkowników.