Kim jest Jolanta Zasępa? [wiek, mąż, bikini, instagram]

Jolanta Zasępa została szefową kanału internetowego ETOTO TV. Wcześniej kobieta była znana między innymi z autorskich programów portalu Sport.pl oraz w Polsacie Sport. Powiedzmy sobie o jej nowej roli nieco więcej.

Szybka decyzja

Jolanta Zasępa przyznaje, że decyzję o przyjęciu propozycji od ETOTO podjęła bardzo szybko. W zasadzie to wystarczyły dwie rozmowy. Podczas tych rozmów szef ją zaraził ogólną wizją oraz także pomysłem na obecność ETOTO w sieci. Powierzył Jolancie bardzo odpowiedzialne zadanie prowadzenia wszelkich działań ETOTO TV, a do tego strategię rozwoju kanału na Youtube, dobór formatów czy też kreowanie formatów.

Który odcinek cieszy się największą popularnością?

Na pewno sporą popularnością cieszył się odcinek specjalny wakacyjny pod  tytułem „Taras u Borasa”. W ciągu dwudziestu czterech godzin miał już sto tysięcy wyświetleń i znalazł się na dwudziestym miejscu Karty na czasie na Youtube. Jest to ogromny sukces. Widzowie wymieniliby najpewniej na pierwszym miejscu program flagowym o tytule „Piłkarski Quiz pod Napięciem. Program ten pokazał, że można połączyć rozmowy merytoryczne o piłce nożnej z rozrywką, której nikt nie spodziewał się.

Tworzone z przymrużeniem oka materiały jak chociażby „Bromance” czy też filmy promujące odcinki programu „Piłkarskiego Quizu pod napięciem” ze znanymi redaktorami Radia Maryja mają niesamowicie pozytywny odbiór. Komentarze pozytywne napędzają Jolantę i jej współpracowników jeszcze bardziej. Dają widzom dzięki temu wartość w postaci niezmiernie ciekawych wideo produkcji.

Jolanta Zasępa miała już naprawdę wiele ciekawych rozmów ze znanymi ludźmi ze świata sportu. Nic chyba jednak nie przebije rozmowy z Mike Tysonem. Czy była to najbardziej satysfakcjonująca rzecz w życiu, którą Jolanta zrobiła? Kobieta przyznaje, że coś w tym jest. Jednak zaznacza od razu, że najbardziej dla niej satysfakcjonujące jest zarządzanie ETOTO TV oraz wymyślanie cały czas bardzo kreatywnych pomysłów. Najbardziej fantastyczne jest jednak wcielanie pewnych pomysłów w życie. Jako dziennikarka przeprowadzała już wywiady z naprawdę wielkimi gwiazdami sportu. Można tutaj między innymi wymienić Gonzalo Higuaina, Fernando Morientesa czy też Roberto Carlosa.

Na pewno kariera tej dziennikarki cały czas rozpędza się. Na pewno jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy. Już nie możemy się doczekać nowych programów oraz nowych kreatywnych pomysłów. Takich w głowie dziennikarki na pewno nie brakuje. Tego możemy być pewni. Pozostało nam jedynie czekać na nowe projekty.

Dodaj komentarz