Kim jest Julia Dybowska? [mąż, instagram, kiedyś, mama]

Julia Dybowska jest Polką, która dzięki swojej niesamowitej urodzie ma fanów w zasadzie na całym świecie. Prowadzi bardzo pokaźne życie oraz publikuje często nowe zdjęcia na swoim koncie oczywiście na Instragramie. Musimy przyznać, że jej osoba wzbudza sporo kontrowersji. Jesteśmy ciekawi, co w ogóle o niej wiadomo?

Wiek

Julia Dybowska bierze udział bardzo często w licznych sesjach zdjęciowych. Pozuje do nich w ubraniach projektantów najbardziej popularnych. Jest także sporą miłośniczką operacji plastycznych oraz do tego podróży na świecie. Jak wiadomo, spore ingerencje w ciało nie zawsze są bezpieczne, jak i także można bardzo łatwo przesadzić z efektem, którego oczekujemy. Jednakże, jej figury pozazdrościć może niejedna kobieta. Właśnie dlatego chętnie współpracuje z różnymi firmami oraz zobaczyć ją można w reklamowych kampaniach.

Często określana jest polską żywą lalką Barbie. Ma dwadzieścia dziewięć lat. Mieszkała jeszcze kilka lat temu w Warszawie. Jednak już od jakiegoś czasu przebywa w Londynie razem z partnerem. Prowadzi niezmiernie aktywnie profile na społecznościowych portalach oraz to głównie dlatego pochwalić się może tak sporą popularnością.

Partner

Okazuje się, że partnerem Julii Dybowskiej pochodzi z Teheranu oraz jest biznesmenem. Różnica wieku, która dzieli ich wydaje się nie sprawić im żadnego problemu, chociaż jest to aż trzydzieści lat. Jej partner inwestuje w wartościowe papiery. Bardzo ciekawe jest to, że jego majątek się szacuje na ponad cztery miliard złotych. Duże kontrowersje wzbudził sam fakt, że Polce nie przeszkadzał to, że podczas gdy zamieszkali wspólnie, przebywała tam także jego pierwsza żona, z którą jeszcze nie jest rozwiedziony, a do tego jego dwóch dzieci.

Instagram Julii Dybowskiej

Julia Dybowska prowadzi swój profil na Instagramie. Znajdziemy ją pod nazwą @juliadybowska. Jej aktywność już śledzi ponad 432 tysięcy użytkowników. Tam znajdziemy zdjęcia z podróży do urokliwych najbardziej stron świata, jej stylizacje, które są wybierane na co dzień, jak i także ważniejsze okazje. Poza tym, chętnie się tam chwali swoim ciałem po licznych operacjach oraz także zabiegach medycyny estetycznej.

Jej kariera cały czas nabiera rozpędy. Musimy przyznać, że bardzo chętnie będziemy podglądać tę gwiazdę w sieci. Ma wiele do zaoferowania. Nie możemy się doczekać kolejnych publikacji. Jednak jesteśmy troszkę zaniepokojeni operacjami plastycznymi. Teraz wygląda pięknie, ale do przesady jest mała granica i nie chcielibyśmy, aby ją przekroczyła.