Kim jest Kaja Śródka? [partner, instagram, dziecko]

Kaja Śródka to projektantka mody, która przed laty wzbudzała bardzo duże zainteresowanie mediów za sprawą związku z aktorem Borysem Szycem. Ostatecznie para rozstała się po trzech latach. Obecnie Śródka związana jest z Patrykiem Mikiciukiem, dziennikarzem TVN Turbo, z którym ma syna Teodora.

Kim jest Kaja Śródka?

Kaja Śródka to córka Małgorzaty Braszki, kostiumografki filmowej, po której odziedziczyła zamiłowanie do projektowania ubrań. W wieku 18 lat wystąpiła w filmie „Przedwiośnie”, gdzie poznała Borysa Szyca, z którym 7 lat później się związała. Związek rozpadł się po trzech latach, a Śródka zajęła się projektowaniem fraków dla kobiet.

Projektantka od kilku lat związana jest z dziennikarzem TVN Turbo, Patrykiem Mikiciukiem, z którym ma dziecko. Syn pary — Teodor — urodził się 2 maja 2014.

Kaja Śródka jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama i na swoim profilu często publikuje rodzinne kadry. Z zamieszczanych postów można wnioskować, że projektantka wolny czas najchętniej spędza ze swoim ukochanym oraz synkiem. To głównie oni goszczą na większości jej zdjęć. Nie brakuje też zabawnych kadrów z ich czworonogiem.

Na jednym z ostatnich zdjęć Kaja pochwaliła się najnowszą, nieco zabawną stylizacją swojego synka, której inspiracją były kostiumy, jakie ponad trzy dekady temu jej mama zaprojektowała do filmu Seksmisja. Zdjęcie podpisała w następujący sposób:

Jak mama zrobi dzióbek… Stylizacja „barowa” na barową pogodę. Mama, projektując kostiumy do Sexmisji, korzystała ze wszelkich materiałów, jakie były dostępne, a w 82’ dostępnych było niewiele i jak jej się udało… Zainspirowana tym faktem zaprojektowałam kostium Prezesa.

Deszczowa kurtka i czapeczka wykonane z foliowych worków chyba przypadły do gustu Teodorowi, bo chłopiec mimo deszczu nie zamierza rezygnować z rowerowej wyprawy. Przy okazji tego zdjęcia możemy zobaczyć, jak bardzo urósł i zmienił się synek projektantki. Teodor to bardzo urodziwy chłopiec.