Kim jest Maksymilian Ibisz? [wiek, rodzice, Instagram]

Maksymilian Ibisz to owoc związku Krzysztofa Ibisza oraz Anny Zajdler. Niedawno, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, oboje pochwalili się zdjęciami syna z jego 20. urodzin. Wywołało to entuzjastyczne reakcje internautów, którzy twierdzą, że Maksymilian jest bardzo podobny do swojej mamy, Anny Zajdler. Co wiemy na temat przystojnego chłopaka? Czy pójdzie w ślady sławnego ojca?

Kim jest Maksymilian Ibisz?

Krzysztof Ibisz jest ojcem dwóch synów, Maksymiliana (21 lat) i Vincenta (14 lat). Pierwszy jest owocem związku z Anną Zajdler (1998-2004), drugi z Anną Nowak-Ibisz. Chociaż popularny dziennikarz nie jest już w związku z matką żadnego z nich, to cały czas bierze czynny udział w ich wychowywaniu. Starszy z synów właśnie postanowił pójść w ślady swojego słynnego ojca, który z wykształcenia jest aktorem.

Myślę, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Chociaż byśmy mówili, że to trudny i niewdzięczny zawód, to oni będą wykonywać zawód aktorski. Maks chce komentować sport, może będzie to robić. Na pewno gdzieś to będzie w tej medialnej sferze — mówi Krzysztof Ibisz.

Jak możemy przeczytać na jednym z portali, Maksymilian nie obnosi się, z tym że jego ojciec jest sławnym prezenterem. Woli być normalnie traktowany przez swoich rówieśników i wykładowców:

Maks nie obnosi się z tym, kim jest jego ojciec, bo chce być w szkole normalnie traktowany. Chce sam dążyć do swoich celów, spełniać marzenia.

Mimo tego chłopak z pewnością może liczyć na wsparcie swojego ojca. Czy uda mu się osiągnąć większy sukces? To się okaże. My wróżymy mu karierę, tym bardziej że już wyrasta na przystojniaka. Jakiś czas temu na Instagramie Anny Zajdler pojawiła się fotografia Maksymiliana w zestawieniu z dziadkiem, do którego chłopak jest bardzo podobny. Pod zdjęciem można przeczytać, że Maks jest bardzo fajnym chłopakiem i na pewno, jeżeli pójdzie w ślady swojego ojca i dziadka, to będzie w stanie wiele osiągnąć!