Kim jest Marta Sędzicka? [wzrost, wymiary, waga, Instagram]

Marta Sędzicka przed laty wzięła udział w programie telewizji TVN „Top Model”. Na castingu zachwyciła jurorów charakterem, urodą i idealną figurą. Niestety, uczestniczka show nie cieszyła się sympatią widzów, dlatego w wielkim finale zajęła 3. miejsce. Co aktualnie dzieje się z Martą Sędzicką? Czy zrobiła karierę w modelingu?

Kim jest Marta Sędzicka?

Marta Sędzicka zasłynęła dzięki 4. edycji programu „Top Model”. Była bardzo zdeterminowana i za wszelką cenę chciała wygrać show, ostateczne jednak zajęła 3. miejsce. Mimo tego świetnie sobie radzi w modelingu. Brała udział w wielu kampaniach reklamowych i współpracowała z największymi światowymi oraz polskimi markami, m.in. Huawei, Balmain, Dior, T-Mobile oraz Pandora.

Na co dzień Sędzicka studiuje prawo w Warszawie. Pochodząca ze Szczecina gwiazdka bardzo dużo uwagi poświęca swojemu ciału i aktywności fizycznej — deklaruje, że odwiedza siłownię 6 razy w tygodniu. Kiedyś uprawiała lekkoatletykę i pływanie. Z pewnością dzięki temu zawdzięcza tak idealne wymiary. Modelka przy wzroście 177 cm waży 53 kg, a jej wymiary wynoszą: biust 83 cm, talia 59 cm, biodra 88 cm.

W programie „Top Model” przyznała, że powiększyła piersi i nie żałuje tej decyzji. Pomaga jej to przy odważnych sesjach zdjęciowych i nie ma problemu z pozowaniem topless. Sędzicka uważa, że modeling to jej powołanie, jest nastawiona na sukces i dąży do wyznaczonych celów. Jest bezpośrednia i mówi to, co myśli. Bardzo mocno związana ze swoją mamą, którą uważa za najlepszą przyjaciółkę.

Mimo kilku lat, które minęły od jej uczestnictwa w „Top Model”, gwiazdka wciąż cieszy się sporym zainteresowanie. Jej konto obserwuje aż 177 tys. osób!