Kim jest Michalina Robakiewicz?

Michalina Robakiewicz to bardzo znana aktorka. Znamy ją między innymi z roli Sandry z serialu „Na Wspólnej”, jak i także z roli Kamili w serialu „Klan”. Michalina jest córką Adrianny Biedrzyńskiej oraz Macieja Robakiewicza. Na swoim koncie ma także duży wokalny talent, który podziwiać obecnie można właśnie w serialu „Na Wspólnej”.

Dorastanie na planie

Michalina Robakiewicz rozpoczęła rolę w serialu „Klan” jeszcze jako dziecko. Nie miała to być rola, w którą będzie się wcielała, aż osiągnie pełnoletniość. Wspomina, że trudno było łączyć szkołę z pracą. Jednak dała radę, ponieważ w szkole podstawowej wszyscy ją akceptowali. Z kolei na planie odrabiała prace domowe oraz uczyła się. Brała za sobą zawsze książki. Jednak nie udałoby się gdyby „Klan” nie dostosował się do niej. Zawsze mogła wcześniej podać terminy, w których będzie niedostępna.

Na samym początku swojej przygody w „Klanie” pojawiała się raczej w tle. Jednak z czasem Kamila była coraz to starsza i zaczęła mieć chłopaków i zaczęło być ciekawie.

Jednak jak dobrze wiemy serial „Klan” to już przeszłość. Mogliśmy nawet dowiedzieć się, że współpraca ta nie zakończyła się zbyt pozytywnie. Produkcji po prostu przeszkadzał sam fakt, że Michalina ma zamiar odejść do serialu z konkurencyjnej stacji „Na Wspólnej”. Zgodzili się na jej odejście, ale jednak na bardzo dziwnych warunkach. Miała grać w innym serialu w okularach oraz peruce. Młoda aktorka nawet tego nie skompletowała. Jak to się zakończyło? W „Klanie” bohaterka została wysłana do Niemiec, a z czasem produkcja zadzwoniła do Michaliny i oznajmiła, że rolę Kamili będzie grał ktoś zupełnie inny.

Nie ma tego złego….

Nie od dzisiaj się mówi, że nie ma tego złego….. Tak naprawdę rola Sandry jest znacznie ciekawsza. Jej wątek na pewno jest prowadzony znacznie dynamiczniej. Wśród studenckiej ekipy gra się na pewno przyjemniej. Nie brakuje również szaleństw i świetnej zabawy. Michalina na planie tego serialu mogła poznać oraz współpracuje z wieloma cenionymi aktorami i aktorkami. W związku z tym rozwija swoje umiejętności jeszcze bardziej.

Wiemy doskonale, że aktorzy edukują się całe życie. Muszą nad sobą pracować. U Michaliny Robakiewicz widać tę ciężką pracę na każdym kroku. Jesteśmy naprawdę pełni podziwu. Oczywiście na planie serialu „Klan” również wiele się nauczyła. Szczególnie, że były to jej pierwsze kroki w aktorstwie. Teraz można śmiało powiedzieć, że jest to już profesjonalna aktorka, której w rzeczywistości w zasadzie niczego nie brakuje. Jest to najszczersza prawda.