Kim jest Tomasz Schmidt? [wiek, kariera, Instagram]

Tomasz Schmidt znany jest przede wszystkim z programu stacji TTV „Ostre cięcie”. Jest również autorem wielu stylizacji do sesji zdjęciowych, teledysków, programów telewizyjnych, koncertów oraz pokazów mody.

Kim jest Tomasz Schmidt?

Tomasz Schmidt urodził się w 1980 roku. Swój warsztat fryzjerski szlifował w najlepszych akademiach na całym świecie od Nowego Yorku przez Paryż po Londyn. Jest jednym z najbardziej popularnych fryzjerów i instruktorów fryzjerskich w kraju i za granicą. W szczególności spełnia się w koloryzacji włosów, co powoduje, że często nazywany jest wirtuozem barw.

Wraz z Andrzejem Wierzbickim prowadzi m.in. salony fryzjerskie „WS Academy Wierzbicki & Schmidt”, na rynku ukazała się także linia ich autorskich kosmetyków do włosów. Ich klientami są zarówno polskie, jak i międzynarodowe gwiazdy. Pracują przy programach telewizyjnych i szkolą fryzjerów z całej Europy.

Andrzej i Tomasz w programie TTV odwiedzają podupadające zakłady fryzjerskie, znajdują przyczyny kłopotów i podpowiadają, jakie wprowadzić zmiany. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz ogromnej charyzmie, prowadzący zdobyli wielka sympatię widzów. Jak dotąd powstało 10. sezonów programu „Ostre cięcie”.

Tomasz Schmidt – Instagram

Dzięki programowi „Ostre cięcie” Schmidt stał się bardzo popularną osobą. Jego profil na Instagramie (@schmidttomasz) obserwuje obecnie ponad 25 tys. fanów, a na Facebooku śledzi go blisko 40 tys. użytkowników.