Kim jest Wojtek Gola? [wiek, ciekawostki, Instagram]

Wojtek Gola znany jest przede wszystkim z telewizyjnego show „Warsaw shore: Ekipa z Warszawy” i gal federacji Fame MMA, której jest właścicielem. Co jeszcze wiemy o przystojnym celebrycie?

Kim jest Wojtek Gola?

Federacja Fame MMA to organizacja sztuk walki, w której spotykają się osoby znane z mediów społecznościowych. Do tej pory w Polsce odbyło się już 6 wydarzeń, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki temu Wojtek Gala zarobił niemałe pieniądze.

Przedsiębiorczy celebryta jest również popularnym ifluencerem. Jego konto na Instagramie obserwuje 655 tysięcy osób, a posty zdobywają kilkadziesiąt tysięcy interakcji. Dodatkowo Gola zebrał także pokaźną liczbę obserwatorów na YouTube – subskrybuje go 271 tys. osób, a suma wyświetleń filmów przekroczyła 24,5 mln.

Wojtek Gola jest również założycielem studia filmowego 360studios, które zajmuje się produkcją spotów reklamowych, wideo relacji, teledysków czy filmów promocyjnych.

Wojtek Gola – wiek

Wojtek Gola ma 32 lata i pochodzi z Poznania, choć w związku z interesami często przebywa w Warszawie.

Wojtek Gola — popularność

Mężczyzna zyskałpopularność dzięki udziałowie w show “Warsaw shore: Ekipa z Warszawy”, gdzie był jedną z najbardziej lubianych osób z programu.

Wojciech Gola – ciekawostki

Niewiele osób wie, że Gola jest byłym mistrzem Polski i Czech w slopestyle (freestyle na snowboardzie, który polega na wykonywaniu rozmaitych czynności na desce albo nartach).

Właściciel federacji Fame MMA walczył podczas jednej z gal. Jego rywalem był Marcin „Rafonix” Krasucki, którego Gola szybko pokonał.

Wojtek Gola – związek

Do tej pory nie nie wiadomo nic na temat związków Goli, mimomimo iż na swoim Instagramie zamieszcza wiele zdjęć z kobietami. Część z nich pochodzi z sesji zdjęciowych oraz różnego rodzaju wydarzeń.

Gola zapytany o osobę, z którą chętnie poszedłby na imprezę, wyznał, że mogłaby to być Julia Wieniawa.