Kolczyki koła w codziennych stylizacjach

Kolczyki to zwieńczenie kreacji. Potrafią podkreślić kobiece piękno, a jednocześnie stanowią ciekawy dodatek. Zobacz, jak nosić kolczyki koła w codziennych stylizacjach.

Modne kolczyki koła

Kolczyki koła cieszą się niesłabnącą popularnością. Trudno się dziwić! Koła pasują praktycznie do wszystkiego i w prosty sposób można wkomponować je do aktualnych trendów. To klasyczny model noszony przez kobiety, które cenią sobie zarówno styl elegancki, jak i sportowy. Najczęściej panie stawiają na złote kolczyki koła. Kruszec ten rzadko uczula, a do tego jest trwały. Wystarczy tylko odpowiednio pielęgnować wyroby biżuteryjne ze złota, aby cieszyć się ich estetycznym wyglądem.

Ponadto, koła dostępne są w różnych wielkościach, co pozwala na odpowiednie dopasowanie ich do okazji, kształtu twarzy, jak i przygotowanej kreacji. Z powodzeniem założysz je na randkę, wieczorne wyjście z przyjaciółki czy zakupy z koleżanką. W tym ostatnim przypadku polecamy Ci wybrać małe modele. Podczas zakupów zapewne będziesz przymierzać ubrania i większe kolczyki mogłyby być uciążliwe i zahaczać się o ubrania. Warto wybrać drobne modele, aby uniknąć problemu.

Kolczyki koła – dla kogo?

Odpowiednio dobrana biżuteria sprawia, że nawet najprostsza stylizacja nabiera charakteru. Jednak ten dodatek nie tylko pięknie się prezentuje, ale również potrafi wyretuszować ewentualne mankamenty, uwypuklając atuty urody. Dlatego zaleca się, aby dobierać kolczyki do kształtu twarzy, dzięki czemu w prosty sposób optycznie wyszczuplisz czy wydłużysz swoją twarz. Komu pasują kolczyki koła? Przede wszystkim paniom o owalnym kształcie twarzy. Mogą to być to klasyczne koła lub pękate wzory np. serca czy sześciany.

Jeśli jesteś posiadaczką trójkątnej twarzy, czyli masz wąski podbródek, to najlepszym wyborem będą drobne kółka. Optycznie skrócą twarz i sprawią, że stanie się ona drobniejsza. Dla kobiet o kwadratowym kształcie idealne będą podłużne kolczyki w kształcie elipsy. Ich opływowy kształt złagodzi ostre rysy twarzy, a tym samym nada im delikatności. Z kolei w przypadku twarzy okrągłej sprawdzą się modele o ostrych kątach. Mile widziane geometryczne kolczyki: romby, kwadraty, trójkąty. Zrezygnuj z typowych, dużych kół, ponieważ optycznie twarz będzie jeszcze bardziej pulchna, a przecież takiego efektu chcesz uniknąć.

Kolczyki koła w codziennych stylizacjach

Kolczyki koła są bardzo wdzięcznym dodatkiem i pasują niemal do wszystkiego. Doskonale odnajdą się zarówno w kobiecym zestawie, jak i sportowym. Do pracy postaw na niewielką biżuterię. Z kolei na co dzień możesz poszaleć. Koła świetnie prezentują się w streetwearowych stylizacjach.

Boyfriendy, krótki top, plecak, czapka z daszkiem i duże koła to idealny zestaw dla miłośniczek miejskiego stylu. Złote modele stworzą zgrany duet z małą czarną. Jeżeli outfit jest dość prosty, jednokolorowy, to śmiało możesz pokusić się o nietuzinkowe modele np. kolczyki koła zdobione kamieniami szlachetnymi, perłami czy wiszące modele, które składają się np., z trzech różnej wielkości kółek.

Sprawdź na https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Zlote-kolczyki_Kola-363.html

Tagged