Licur FLEX – suplement diety

Preparat Licur Flex II stanowi połączenie cennych dla organizmu składników. W jego składzie znajdują się: kurkuma, kolagen typu III, miedź, mangan i witamina C. Jakie działanie wykazuje Licur Flex II i na co go można stosować?

Ulga dla obolałych stawów

Problemy ze stawami mogą być wynikiem urazów mechanicznych. Najczęściej jednak powstają na skutek stanów zapalnych. Rozwijające się zwyrodnienia stawowe mocno utrudniają codzienne funkcjonowanie. W obolałych miejscach pojawia się ból, obrzęk, zaczerwienienie, a czasami nawet opuchlizna. Kiedy schorzenie postępuje, może nastąpić nawet unieruchomienie stawu i problemy z chodzeniem. Szybka diagnoza, podjęcie leczenie i rehabilitacja to większe szanse na znaczne zminimalizowanie objawów.

Kurkuma, kolagen i witaminy – balsam na obolałe stawy

Na rynku dostępne są różne preparaty, które wspomagają leczenie stawów i podobnych dolegliwości. Jednym z nich jest suplement diety Licur Flex II: http://zdrowozyj.eu/produkt/bmpharma-licur-flex-2. Znajduje się w nim m.in. kurkumina, która ma w tym preparacie bardzo dobra biodostępność. Kurkumina to jeden ze składników kurkumy, znanej przyprawy kuchennej. Za co cenimy kurkuminę? Przede wszystkim jest bardzo dobrym antyoksydantem i wykazuje działanie przeciwzapalne oraz przeciwgrzybiczne.

Drugim bardzo dobrze przyswajalnym składnikiem Licur Flex II jest kolagen typu II. Wiadomo, jak ważny jest kolagen, czyli białko, które produkuje organizm. Wchodzi w skład mięśni, stawów, chrząstek,  kości, naczyń krwionośnych, zębów i skóry. Niestety, z wiekiem kolagenu ubywa, na skutek czego skóra wiotczeje, mogą pojawić  się problemy ze stawami i inne niepożądane dolegliwości. Zażywanie odpowiednich preparatów z kolagenem, takich jak Licur Flex II minimalizuje tego typu problemy.

Oprócz tego w Licur Flex znajdują się witaminy: C (antyoksydant, niezbędna do produkcji kolagenu) i D (pomocna w utrzymaniu kości, mięśni i stawów w dobrej kondycji).

Licur Flex II nie tylko wspiera leczenie stawów, ale też pomaga  w prowadzeniu aktywnego trybu życia. Wpływa na ruchomość stawów, które stają się elastyczniejsze. Dzięki formule Duocap® w jednej kapsułce mogły zostać zamknięte różne formy substancji aktywnych.

Tagged