Lilou kolczyki – jak je dobrać do kształtu twarzy?

Wybór odpowiedniej biżuterii oraz jej dopasowanie do naszego stylu oraz osobowości, a także wyglądu nie jest wale takie łatwe, jakby się mogło wydawać. Decyzja czy wybrać Lilou kolczyki sztyfty, koła duże, a może smukłe, wiszące modele nie jest wcale taka oczywista. Poznajmy szereg bardzo praktycznych porad, które rozwieją nasze wszelkie wątpliwości.

Wiszące kolczyki do owalnej twarzy

Harmonijne proporcje, wysokie czoło oraz podbródek lekko wysunięty to cechy charakterystyczne dla osób, które mają kształt owalny twarzy. Jest to kształt, który gwarantuje nam prawdziwe szaleństwo. Każda długość, jak i także wszystkie wzory możliwe na nich wyglądają dobrze. Możemy wybrać Lilou kolczyki złote, jak i także srebrne wiszące. Nie musimy rezygnować z biżuterii maxi bądź celebrytek. Świetnie sprawdzą się także nausznice. Ograniczeniem jedynym w sobie jest nasza wyobraźnia. Jedyne czego powinniśmy unikać to wąskich i długich kolczyków.

Długie kolczyki do okrągłej twarzy

W przeciwieństwie do samego owalu, charakterystyczną cechą twarzy okrągłej jest czoło niskie. Twarz ma identyczną szerokość i wysokość. Jednak dzięki trikowi prostemu z wyborem biżuterii odpowiedniej, możemy ją sprawnie wydłużyć. Osoby z rysami okrągłymi powinny zakładać długie i pionowe kolczyki. W takim przypadku sprawdzają się wszystkie kolczyki sięgające do ramion. Twarz okrągła kocha kanciaste oraz geometryczne kształty biżuterii. Kwadraty, trójkąty oraz także nieregularne wzory będą idealne wręcz. Czego lepiej unikać? Okręgów oraz form owalnych.

Gładkie kolczyki dla trójkątnych twarzy

Gdy mamy kości policzkowe rozstawione dosyć szerokie, a do tego wąski podbródek, to są to cechy typowe określające trójkątną twarzy. Kolczyki o kształcie opływowym lekko łagodzą rysy. Zostały one dla nich stworzone. Modele, które się rozszerzają ku dołowi oraz także kolczyki sztyfty to także rozwiązanie idealne. Jeśli chcemy optycznie dodatkowo skrócić swoją twarz to unikajmy długiej oraz także wiszącej biżuterii.

Kolczyki koła dla twarzy kwadratowej

Osoby o rysach wyraźnych, czole szerokim oraz o uwydatnionej żuchwie pochwalić się mogą kształtem kwadratowym twarzy. Tutaj nie sprawdzają się trójkąty geometryczne, prostokąty oraz krawędzie ostre. Modne koła grube to must-have niekwestionowane. Wszelkie klasyczne okręgi, owale oraz kolczyki opływowe z dodatkiem pereł, dodadzą lekkości oraz pięknie złagodzą nasze rysy.

Dobierzmy odpowiednie kolczyki, a od razu lepiej będziemy się czuły oraz lepiej wyglądały. Naprawdę jest to świetny sposób na zmianę swojego wyglądu.