Lilou naszyjnik – jak dobrać odpowiedni do dekoltu?

Wiele kobiet zastanawia się zapewne jak dobrać Lilou naszyjnik do ubioru. Każda bluzka czy też każda sukienka ma całkiem inny dekolt. Jaka biżuteria pasuje do przeróżnych stylizacji?

Liczy się kształt dekoltu

Jeśli chcemy wybrać Lilou naszyjnik to musimy się przede wszystkim kierować kształtem dekoltu. Naszyjnik odwzorowywać powinien kształt naszego dekoltu. Oczywiście, gdy mamy dobre wyczucie stylu oraz lubimy się bawić modą, to nic w zasadzie nie stoi na przeszkodzie, aby tę zasadę złamać. Jeśli jednak nie czujemy się mocni w doborze samej stylizacji to warto zastosować wszelkie poniższe porady.

Brak dekoltu

Do golfów czy też ubrań, które sięgają do szyi dobrać można długi naszyjnik czy też łańcuszek z bardzo dużym wisiorem. Można także zaszaleć z kolorami oraz wzorami, jeśli nasza stylizacja jest jednokolorowa czy też stonowana.

Polecamy na pewno długie naszyjniki.

Głęboki dekolt

Przy takowym rodzaju dekoltu sprawdzają się wszelkie naszyjniki, które są zdobione na bogato z aplikacjami dużymi. Ich długość dobrana powinna być tak, aby naszyjnik w żadnym wypadku nie wchodził na ubranie. Jeśli wolimy biżuterię delikatną, to postawmy na naszyjnik z tak zwaną krawatką.

Niewielki dekolt

Małe dekolty lubią naszyjniki krótkie czy też ciekawe kolie. Do strojów z takowym dekoltem warto się zdecydować na piękną kolię, która będzie kolorem dopasowana do ubioru. Polecamy różnego rodzaju kolie błyszczące czy też tak zwane chokery.

Prostokątny dekolt

Tu sprawdzi się najlepiej naszyjnik ze wzorów geometrycznych o kształcie regularnym. Dobrze wyglądać będą także proste oraz długie naszyjniki z wisiorem ciekawym.

W zasadzie to w Lilou każda kobieta znajdzie coś idealnego dla siebie. Oczywiście warto zakupić kilka wisiorków, aby mieć z czego wybierać. Oczywiście w ofercie znajdziemy coś nieco uniwersalnego, ale ekstrawaganckie naszyjniki także mieć powinnyśmy. Oczywiście jeśli nie wiemy kompletnie, które będą strzałem w dziesiątkę, to możemy poprosić o pomoc doradczynię w sklepie. Niejednokrotnie osoby te dysponują taką wiedzą, że o niektórych zasadach nie mieliśmy pojęcia. Warto je wykorzystać. Okażą się przydatne nie tylko do tego zakupu, ale także przydadzą nam się na przyszłość. Pamiętajmy o tym.

Warto także poszaleć zarówno z biżuterią srebrną, złotą, jak i także kolorową. Dzięki temu uda się nam urozmaicić wszelkie dodatki i móc pochwalić się naprawdę genialnymi dodatkami. W garderobie liczą się nie tylko ubrania, ale także biżuteria. Czasami jest jeszcze ważniejsza od ubrań.