Miłość w tropikach – programy randkowe w egzotycznej scenerii

Miłość, namiętność, intrygi i skandale, a wszystko to w pięknej, słonecznej i egzotycznej scenerii. Tymi słowami w najprostszy sposób opisać można ostatnio niezwykle popularne telewizyjne programy randkowe. Które z nich najbardziej skradły serca polskich widzów i rozpaliły emocje? Dowiedz się więcej!

Hotel Paradise, czyli romantyczne w hotelu przygody na Bali

Bazujące na amerykańskim formacie reality show Hotel Paradise to hit telewizji TVN7, dostępny także na platformie player.pl. Polska wersja realizowana jest na rajskiej wyspie Bali, a jej prowadzącą jest była uczestniczka Top Model – Klaudia El Dursi. Program bardzo szybko zyskał pokaźne grono fanów. Na czym polega? W pięknie położonym luksusowym hotelu zamieszkują uczestnicy, którzy dobierają się  w pary. Każdego dnia czekają na nich rozmaite konkurencje i wyzwania, a ich zadaniem jest zakończenie tygodnia z partnerem u boku. Całość pełna jest intryg, a spryt i sojusze są tu na wagę złota. Zwycięzcy programu otrzymują 100 tysięcy złotych. Wiele osób, które brały udział w Hotel Paradise, dziś robi niemałą karierę influencerską. 

Love Island Wyspa Miłości – randkowe reality show Polsatu

Bardzo podobnym do Hotel Paradise programem jest emitowany na antenie telewizji Polsat program Love Island Wyspa Miłości. Reality show wzorowane jest na brytyjskim odpowiedniku, a jego główną prowadzącą również jest była uczestniczka Top Model – Karolina Gilon. W programie udział biorą młodzi ludzie, którzy walczą o swoje wdzięki. Każdego dnia realizują oni wspólnie różnorodne zadania i biorą udział w rozmaitych konkurencjach. Na rozwój wydarzeń w show mają też widzowie, którzy poprzez specjalną aplikację mogą wpływać, na to co dzieje się w programie. Do finału trafiają pary cieszące się największą sympatią widzów. Aktualnie trwa casting do piątej edycji show.

Prince Charming – poszukiwanie księcia z bajki z TTV

Bardzo zaskakującym dla polskich widzów programem okazał się emitowany w stacji TTV (Grupa TVN) Prince Charming. Jest to pierwsze reality show w historii polskiej telewizji, w której wszyscy uczestnicy to gej. Jakie są jego zasady? W pięknej hiszpańskiej willi spotyka się trzynastu mężczyzn, którzy walczą o wdzięki tytułowego “księcia z bajki”. Program wygrywa ta osoba, która skradnie jego serce. Tym samym wygraną mogą być nie tylko pieniądze, ale i miłość… Program wystartował w listopadzie 2021 roku w TTV, a finałowy odcinek został wyemitowany 14 grudnia. Aktualnie pierwszy sezon show dostępny jest na platformie player.pl

Tagged