Osiem razy lepsze wygładzenie skóry dzięki NABU!

Mimo zmieniających się trendów w pielęgnacji i setek nowych produktów, które każdego roku trafiają do drogerii, każda kobieta wciąż marzy o jednym – o gładkiej, jedwabistej skórze. NABU to sposób na zrealizowanie tych marzeń. Działa aż osiem razy skuteczniej niż inne kosmetyki wygładzające.

Gładka skóra w Twoim zasięgu

Promienna, młoda, jędrna i gładka – tak można by opisać cerę idealną. Mało kto może się jednak pochwalić nieskazitelnym wyglądem. Zaczynając od zmagań z trądzikiem w wieku nastoletnim, po późniejsze przesuszenia związane z nieodpowiednią pielęgnacją, uszkodzenia po ekspozycji na słońce, aż po pierwsze oznaki starzenia – walka o idealną skórę często kończy się sromotną klęską.

NABU, nano-nebulizator w zestawie ze skoncentrowanym serum, to rozwiązanie, które pomoże raz na zawsze zadbać o prawidłową pielęgnację i wygrać nie tylko bitwę o gładką skórę, ale całą wojnę. Cząsteczki serum, dzięki innowacyjnej metodzie aplikacji, wnikają głębiej. To skuteczność zastrzyku bez igły i bez bólu.

Dlaczego skóra nie jest gładka?

Jakie są najczęstsze przyczyny szorstkiej skóry i w jaki sposób radzi sobie z tym NABU?

Na zdrowie skóry wpływa wiele czynników. Wśród nich można wymienić:

  • zanieczyszczenia;
  • stres;
  • uszkodzenia wywołane przez słońce;
  • nieodpowiednią dietę;
  • pielęgnację niedopasowaną do potrzeb;
  • choroby skóry.

Ważną rolę w wyglądzie skóry odrywają również procesy starzenia. Wraz z wiekiem organizm produkuje coraz mniej kluczowych dla jędrnej skóry elementów takich jak kolagen czy kwas hialuronowy.

Dlaczego NABU po prostu działa i jest aż osiem razy bardziej skuteczne?

NABU działa nie tylko na powierzchni, ale też w głębszych warstwach skóry. Tradycyjne kremy i sera wpływają głównie na naskórek, ponieważ cząsteczki substancji aktywnych są zbyt duże, aby przeniknąć głębiej. Nawet stosowanie samego nierozcieńczonego kwasu hialuronowego nie pomoże – jego cząsteczka jest za duża.

NABU pozwala jednak zapomnieć o tym problemie! Dzięki procesowi nebulizacji rozmiar cząsteczki się zmienia. Staje się ona na tyle mała, że bez problemów przenika głębiej. Ta metoda aplikacji jest porównywalna z zastrzykami, a przy tym jest o wiele wygodniejsza i mniej inwazyjna. Nebulizator wprowadza substancje aktywne dokładnie tam, gdzie są potrzebne.

Czy są inne metody?

Zastanawiasz się, czy istnieje alternatywa dla NABU? Drugiego tak skutecznego rozwiązania na rynku po prostu nie ma. To innowacja, stworzona po latach badań i testów. Stosowanie kremów, toników czy maseczek nie przyniesie tak dobrych rezultatów. Jedynie użycie kwasów kosmetycznych może dać spodziewany efekt i wygładzić skórę.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że takie zabiegi z wykorzystaniem kwasów de facto polegają na kontrolowanym poparzeniu twarzy, aby naskórek się intensywnie złuszczył, a produkcja kolagenu się zwiększyła. Peelingi chemiczne mają też to do siebie, że efekty uboczne ich stosowania (czyli sucha, pękająca, zaczerwieniona skóra) są widoczne, wymagają też szczególnej pielęgnacji po zabiegu z naciskiem na absolutną ochronę przeciwsłoneczną.

NABU – efekty potwierdzone badaniami

Nie musisz wierzyć słowom, że NABU wygładza aż osiem razy lepiej – zaufaj za to badaniom i przekonaj się, że to prawda. Przeprowadzone w marcu 2022 roku badania połówkowe zrealizowane przez GBA POLSKA Sp. z o.o. udowodniły skuteczność NABU.

Podczas testów NABU nałożono na połowę twarzy, na drugą stosując inny produkt. Już po jednej godzinie od aplikacji na stronie, na której zaaplikowano NABU, była widoczna poprawa wygładzenia o 16%. W tym samym czasie tradycyjny produkt uzyskał tylko 2% poprawy. Co więcej, efekt nie tylko był bardziej wyraźny, ale też długotrwały. Działanie wygładzające utrzymywało się do sześciu godzin, a skóra stała się gładka, miękka i aksamitna w dotyku.

Jak widać, skuteczność tego rozwiązania jest bardzo wysoka. Osiągnięcie takiego wyniku jest możliwe tylko dzięki ogromowi pracy, która została włożona w stworzenie NABU. Teraz także Ty możesz cieszyć się pięknem zamkniętym w poręcznym, przenośnym urządzeniu do aplikacji. Wystarczy tylko 30 sekund, aby zacząć odczuwać pierwsze efekty. Możliwość nakładania serum nawet na makijaż sprawia, że to rozwiązanie jest idealne dla zabieganych kobiet, które nie chcą spędzać czasu na długich i skomplikowanych zabiegach pielęgnacyjnych.

Wybierz gładką skórę – postaw na NABU i ciesz się niespotykaną gładkością.

Tagged