Personalizowane soczewki okularowe – wyraź siebie poprzez okulary!

Podczas wizyty u optyka koncentrujemy się zwykle na doborze opraw do okularów, przeświadczeni, że to one zdecydują o tym, jak będziemy prezentować się w nowych okularach i w jakim stopniu swobodnie będziemy się w nich czuć. Tymczasem w pełni dopasowane okulary to nie tylko estetyczna i wygodna oprawa. Na Twój wygląd i samopoczucie równie silnie wpłyną zamontowane w niej soczewki okularowe. Dziś, dzięki rewolucyjnym technologiom optycznym, nie musisz wybierać między jakością widzenia a stylowym i oryginalnym wyglądem. Spersonalizowane soczewki do okularów nowej generacji pozwolą Ci przypomnieć wszystkim, jak bardzo jesteś wyjątkowy!

Szyte na miarę soczewki do okularów, czyli jakie?

Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci progresywne soczewki okularowe, czy jednoogniskowe szkła do okularów możesz mieć wpływ na ich właściwości i walory estetyczne, od których będzie zależeć Twój wygląd i samopoczucie. Umożliwią Ci to przełomowe technologie opatentowane przez japońską firmę SEIKO – twórcę najnowocześniejszych soczewek okularowych w różnych wariantach. W ofercie markiSEIKO znajdują się soczewki okularowe, które można w pełni poddać personalizacji. Co to oznacza w praktyce? Każda para soczewek jest inna, a jej powstaniu towarzyszy nie tylko analiza zaleceń umieszczonych na recepcie, ale wnikliwa ocena wszystkich Twoich potrzeb wzrokowych, specyfiki Twojej pracy i stylu życia oraz wszelkich innych indywidualnych preferencji. Dobrą ilustracją tego są np. progresywne soczewki do okularów SEIKO Brilliance. To ultracienkie i lekkie okularowe soczewki progresywne, które występują w ponad 300 wariantach konstrukcyjnych, zapewniających maksymalnie precyzyjne dopasowanie ich cech do wymogów wzrokowych użytkownika. Dzięki temu praktycznie od pierwszego dnia pozwalają cieszyć się komfortowym i wolnym od zniekształceń widzeniem na różne odległości. Soczewki progresywne SEIKO Brilliance tworzy się przy wykorzystaniu kilku pionierskich technologii, przy czym jedna z nich – Balance Zone Technology – w sposób szczególny wpływa na poprawę wyglądu użytkownika okularów. Jej zastosowanie niweluje efekt powiększenia oczu w okularach i pozwala zachować naturalny wygląd twarzy. Z kolei innowacyjne powłoki antyrefleksyjne opracowane przez SEIKO eliminują odblaski na powierzchni soczewki, by wszyscy wyraźnie widzieli Twoje oczy. Jeśli dodamy do tego, że soczewki okularowe SEIKO występują w setkach barwień i do dyspozycji masz dziesiątki różnorodnych uszlachetnień – filtrów i powłok, łatwiej będzie Ci zrozumieć, czym naprawdę są personalizowane soczewki do okularów.

Co zyskasz, decydując się na zindywidualizowane soczewki okularowe?

Zindywidualizowane soczewki do okularów dają Ci przede wszystkim swobodę w wyrażaniu siebie. Korzystając z najnowszych zdobyczy optyki okularowej, możesz nosić na nosie najmodniejsze okulary lustrzane, fotochromy czy okulary biurowe ze szkłami barwionymi na kolor podkreślający piękno Twoich oczu. Nie musisz godzić się na nieestetyczne grube szkła, możesz wydobyć swój wdzięk, korzystając z okularów wyposażonych w cienkie i płaskie soczewki asferyczne. Spersonalizowane soczewki do okularów pozwolą Ci też na większą swobodę w działaniu. Nie muszą ograniczać Cię zaparowane szkła w okularach, bo możesz swoje soczewki do okularów wyposażyć w powłokę zapobiegającą parowaniu, a podczas słonecznych dni przed oślepiającym odblaskami światła odbitego i negatywnym wpływem UV ochronią Cię soczewki z filtrem polaryzacyjnym. Dziś, gdy masz po swojej stronie specjalistów, takich jak inżynierowie SEIKO, możesz wreszcie mieć okulary dopasowane do Ciebie w każdym calu!

Tagged