Poczta balonowa, która cię zaskoczy

Zapomnij o pluszowych misiach i nietrafionych prezentach urodzinowych. Godziny spędzone w sklepie na wybieraniu niepotrzebnych gadżetów to już przeszłość. Czas wysłać balony z helem i zaskoczyć solenizantów! To piękne prezenty, ale również ozdoby wnętrz, które przez sługi czas będą unosić się w pomieszczeniu.

  1. Poczta balonowa sprawdzi się wszędzie!
  2. Poczta balonowa – dlaczego warto?
  3. Personalizacja wiele ma imion

Poczta balonowa sprawdzi się wszędzie!

Poczta balonowa to świetny prezent niemal na każdą okazję. Rocznica, urodziny, oświadczyny a nawet Dzień Mamy, czy Dzień Taty. Jest to prezent, dla którego przestrzeń przestaje być barierą. Poczta balonowa dociera w najdalsze zakątki świata. Wywołuje uśmiech i radość na twarzach osób obdarowanych. Kalejdoskop form, kolorów i kształtów. Balony mogą być z napisami i bez, w kolorze i przeźroczyste – z błyszczącymi dodatkami w środku. Do każdego balonu dołączony jest ozdobny sznureczek, dopasowany kolorystycznie do kompozycji.

Poczta balonowa – dlaczego warto?

Balonowe przesyłki są efektowne i wyjątkowe. Po otwarciu pudełka balony wypełnione helem uniosą się do góry! Osoba obdarowana z pewnością szeroko się uśmiechnie i będzie zaskoczona! Przesyłki pakowane są w pudełka, wypełnione kolorową bibułką, a nawet obsypane konfetti. Poczta balonowa jest też po prostu wygodna. Prezent zawsze dociera na czas. Wystarczy w formularzu zamówienia wybrać datę dostarczenia i… oczekiwać na reakcję obdarowywanych. Taki prezent jest świetną alternatywa dla kwiatów, których trwałość w wazonie to zaledwie kilka dni. Poczta balonowa będzie cieszyć oczy ponad tydzień.

Personalizacja wiele ma imion

Poza balonami dostępnymi w stałej ofercie można zamówić produkty spersonalizowane. Możliwości personalizacji jest bardzo dużo. Do zamówionych balonów można dołączyć liścik z własnymi, unikalnymi życzeniami, czekoladki, voucher, maskotkę, szampana Piccolo lub wydrukowane mini zdjęcie. Większe, komercyjne zamówienia, pozwalają na personalizację pudełek, w których dostarczane są balony. Pojawić się może logo, grafika lub wybrany tekst. Wewnątrz przesyłki zmieszczą się firmowe dodatki, gadżety oraz elementy promocyjne. Poczta balonowa to nie tylko prezenty dla najbliższych. Jest to również kreatywny sposób na zdobywanie klientów, podtrzymywanie kontaktów i relacji, a także zatrzymanie przy sobie stałych kontrahentów. Za pomocą poczty balonowej można podziękować za udaną współpracę lub zaprosić na zbliżający się event. Balony ukryte w pudelku mogą również poinformować odbiorców o nowych, sezonowych produktach, które pojawią się w ofercie.

Tagged