Polecane marki zegarków

Wybór zegarka musi być dobrze przemyślaną decyzją – w końcu taki gadżet nie będzie służył wyłącznie jako ozdoba nadgarstka, ma do spełnienia o wiele ważniejszą rolę. Idealny zegarek powinien z powodzeniem łączyć wysokie walory estetyczne z wysokimi parametrami technicznymi. Ze wszystkich najpopularniejszych obecnie w Polsce producentów czasomierzy możemy wskazać trzy marki, których zegarki projektowane są w oparciu o te dwa wyznaczniki.

Casio

Casio to producent, dla którego ogromne znaczenie ma funkcjonalność. Zegarki tej marki wyposażone są w niezliczoną liczbę ciekawych opcji, od kalendarza po kalkulator, a do tego wyróżniają się niezwykłą wręcz trwałością i wytrzymałością. Modele z serii G-Shock uznawane są niemalże za niezniszczalne – potrafią przetrwać upadek z 10 piętra i ekspozycję na ciśnienie rzędu 10 atmosfer. Jednocześnie Casio stawia duży nacisk na atrakcyjny wygląd swoich produktów i wygodę ich użytkowania, dlatego każdy zegarek tej marki dobrze leży na ręce i pięknie się na niej prezentuje.

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger to producent szczególnie ceniony za kreatywność. Zegarki tej marki zawsze odznaczają się wyjątkową oryginalnością, która jednak nie łamie zasad klasycznej elegancji i dobrego smaku. Jednocześnie są wysoce funkcjonalne – poza standardową funkcją odmierzania i wskazywania aktualnego czasu, posiadają też chronografy, tachometry oraz LED-owe iluminacje podświetlające cyferblat. W zegarkach marki Tommy Hilfiger uwagę zwraca także precyzja pomiaru czasu, za którą odpowiada wysokiej jakości mechanizm kwarcowy, znany ze swojej dokładności i niezawodności. Więcej na Tayma.pl

Jordan Kerr

Jordan Kerr to producent uniwersalny, idealny zarówno dla tych, którzy lubią elegancki sznyt, jak i tych, którym bardziej odpowiada styl sportowy. Zegarki tej marki są doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji, jednak ich największą zaletę stanowią liczne udogodnienia, w jakie zostały wyposażone. Można wśród nich wymienić między innymi automatyczny mechanizm z płynnym sekundnikiem, datownik i chronograf. Jordan Kerr wyróżnia się też bezkompromisowym podejściem do jakości. Zegarki tego producenta powstają zawsze z najlepszych, najmocniejszych materiałów, dlatego dają gwarancję wieloletniej trwałości.