Powiększanie ust – komu to jest potrzebne?

Tak naprawdę nie ma żadnej dobrej odpowiedzi na to pytanie, bo nikt nie potrzebuje koniecznie powiększać sobie ust – nie robimy tego przecież ze względów zdrowotnych. Jeżeli faktycznie chcemy to zrobić to tylko po to, aby poczuć się ze sobą lepiej i bardziej w siebie wierzyć. Czy jest w tym w takim razie coś złego? Oczywiście, że nie. Ludzie każdego dnia podejmują decyzje, które mają na celu właśnie poprawę ich samooceny – po to idziemy do fryzjera, malujemy paznokcie, nakładamy na skórę różne kremy. A czasami zapisujemy się na operację plastyczną biustu lub powiększanie ust – i w tym również nie ma nic dziwnego. 

Człowiek ma swój własny rozum i z niego korzysta – jeżeli więc naszym kompleksem są zbyt małe wargi to możemy przecież świadomie zdecydować się na powiększanie ust. Dorosłe osoby nie potrzebują tutaj usprawiedliwienia czy zgody rodzica – to nasza decyzja i jeżeli coś nam się potem nie spodoba to będziemy też wiedzieli, iż sami tego chcieliśmy.


Dlaczego decydujemy się na powiększanie ust? 

Na powiększanie ust warszawa zapisują się oczywiście zwykle kobiety – panowie raczej rzadko kiedy odczuwają taką potrzebę. Także to ma jednak swoją przyczynę – oni po prostu znajdują się pod o wiele mniejszą presją w kwestiach związanych z wyglądem. Społeczeństwo nie oczekuje od nich, że zawsze będą wyglądać młodo i “wpisywać się w standardy piękna”. A tymczasem panie są ciągle do siebie porównywane i zmuszamy je do tego, aby dążyły do osiągnięcia ideału. Nikt tylko tak naprawdę nie wie, jaki jest ten ideał. 

Powiększanie ust to więc dobry sposób na to, aby przynajmniej wygrać z tym jednym kompleksem – chociaż żadna z pań nie powinna robić tego nigdy wbrew sobie. Jeżeli jednak czujemy, że powiększanie ust pomoże nam poczuć się lepiej we własnej skórze to warto wziąć to pod uwagę – każda kobieta przecież na to zasługuje. 


Efekt nie jest trwały 

Dobrą stroną tego zabiegu jest to, że efekty utrzymają się najpewniej około jednego roku. Dlaczego jest to pozytywna informacja? Ponieważ w sytuacji, gdy nie spodobają nam się rezultaty – wiemy, że powiększanie ust jest odwracalne. A jeżeli będziemy chciały korzystać z tego zabiegu stale to też nie wymaga on częstych poprawek – jedna wizyta w roku to nic trudnego i jesteśmy w stanie spokojnie odłożyć sobie niezbędną sumę pieniędzy. Jeżeli chodzi o metodę powiększania ust to najczęściej wybieramy w tym celu kwas hialuronowy. Ta substancja występuje w naszym ciele naturalnie, więc nie musimy obawiać się o żadne skutki uboczne. W Warszawie warto zabieg wykonać w klinice Projekt Skóra.

Tagged