Powiększanie ust w Łodzi – poznaj Neo Beauty

Marzysz o pięknych, pełnych ustach? Wąskie usta są Twoim kompleksem, przez który nie czujesz się dobrze w swoim ciele? A może masz usta palacza? Dzięki zabiegom medycyny estetycznej możesz w bezpieczny sposób powiększyć i wymodelować swoje usta przy wykorzystaniu specjalnych preparatów. Zabieg modelowania ust może okazać się świetnym rozwiązaniem również dla osób, które pragną zniwelować dysproporcję między górną i dolną wargą.

Kliniką Medycyny Estetycznej w Łodzi, w której wykonasz modelowanie oraz powiększanie ust przez wykwalifikowany personel jest Neo Beauty. Sprawdź ofertę Kliniki na stronie internetowej – https://neobeauty.pl/zabiegi/zabiegi-modelowania-i-powiekszania-ust/. Korzystając z usług kliniki możesz mieć pewność, że do zabiegu wykorzystywane są jedynie preparaty uznanych firm. 

Zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu preparatu, jego efekt jest natychmiastowy, natomiast na ostateczny kształt ust trzeba poczekać kilka dni. W efekcie uzyskamy symetryczne, ładnie powiększone usta, wyraźny kontur, intensywną czerwień warg, nawilżenie, redukcję zmarszczek wokół ust, między innymi przy tak zwanych zmarszczek palacza oraz redukcję opadających kącików ust.

Domowe sposoby na powiększenie ust

Wiele osób zastanawia się jakie naturalne sposoby na powiększenie ust są warte uwagi oraz jak można odżywić i wymodelować swoje usta bez poddawania się specjalistycznym zabiegom do powiększania ust. Jednym z domowych sposobów jest masaż przy użyciu szczoteczki do zębów – do tego celu najlepiej wybrać taką z miękkim lub średnio-twardym włosiem. Masaż należy wykonywać delikatnymi, niewielkimi, okrężnymi ruchami. Na szczoteczkę możesz nałożyć niewielką ilość wazeliny, miodu czy odżywki do ust. W ten sposób uda Ci się uzyskać piękniejsze i bardziej odżywione usta.

Innym sposobem na ładne usta jest regularne ćwiczenie małej jogi twarzy. Dobrą metodą jest głośne, wyraźne powtarzanie samogłosek – A, O, I, U, E, Y lub robienie “dziubków” i trzymanie w taki sposób złożonych ust przez około 30 sekund.

Czym powiększyć usta przed ważnym spotkaniem? 

Jeżeli zależy Ci na powiększeniu ust przed jakąś ważną uroczystością czy wyjściem, to wartym rozważenia sposobem jest zastosowanie maseczki z przypraw – cynamonu, chili, kardamonu, imbiru lub pieprzu rozpuszczonego w miodzie lub sos tabasco. Mieszankę taką nałóż na czerwień wargową do momentu, aż poczujesz delikatne mrowienie. Rozważając tę metodę należy pamiętać, że może ona być przyczyną podrażnień!

Niebezpieczne powiększanie ust domowymi sposobami – tego unikaj!

Nigdy nie próbuj powiększać ust przy pomocy szklanki czy kieliszka! Jest to niebezpieczne i może skończyć się tragicznie – zarówno krwiakami, jak również całkowitym odcięciem dopływu krwi w okolice ust.

Jeżeli zależy Ci na dłuższym i bardziej spektakularnym efekcie, to zachęcamy do odwiedzenia Kliniki Neo Beauty, gdzie możesz dokładnie omówić swoje oczekiwania ze specjalistą. Zabieg ten pozwala nie tylko na powiększenie, ale również nawilżenie ust. Efekt utrzymuje się średnio 6-12 miesięcy, natomiast możliwe jest dłuższe jego utrzymanie. Czas ten jest ściśle uzależniony od obecności hialuronidazy w skórze oraz trybu życia.

Tagged