Programy telewizyjne z Małgorzatą Rozenek

Cenisz Małgorzatę Rozenek za niepowtarzalny styl i klasę? Zastanawiasz się, w jakich programach możesz oglądać ją w roli prowadzącej lub uczestniczki? Jeśli jesteś wielką fanką tej celebrytki, poniższe programy z Małgorzatą Rozenek z całą pewnością przypadną Ci do gustu.

Program Małgorzaty Rozenek W dobrym stylu

Małgorzata Rozenek zyskała popularność i sympatię jako „perfekcyjna pani domu”, prowadząc program dla kobiet o utrzymaniu porządku w mieszkaniu. Od tego czasu powstało wiele formatów telewizyjnych z tą celebrytką w roli gospodyni. Ciekawą propozycją programu z Małgorzatą Rozenek jest ten pod tytułem W dobrym stylu, w którym prowadząca razem z zaproszonymi gośćmi porusza tematy bliskie niemal wszystkim kobietom — takie jak m.in. organizacja przyjęcia dla dziecka, urządzanie mieszkania, skuteczne odchudzanie, dbanie o odporność czy też radzenie sobie z alergią. Małgorzatę Rozenek, w zupełnie nowej odsłonie, i program W dobrym stylu obejrzysz na www.player.pl, a dzięki temu poznasz wiele sprawdzonych sposobów na praktyczną aranżację przestrzeni w mieszkaniu, dbanie o urodę i zdrowy tryb życia.

Program Projekt Lady z Małgorzatą Rozenek

Kolejnym programem telewizyjnym z udziałem Małgorzaty Rozenek jest Projekt Lady, którego uczestniczkami są zbuntowane dziewczyny. Pod okiem psychoterapeutki Tatiany Mindewicz-Puacz i ekspertki od savoir-vivre’u Ireny Kamińskiej-Radomskiej próbują one wyzbyć się złych nawyków i nauczyć się zasad właściwego postępowania. Często wulgarne zachowanie dziewczyn stanowi tylko fasadę mającą ukryć trudne doświadczenia z przeszłości i wynikający z nich brak zaufania do ludzi. W programie Projekt Lady Małgorzata Rozenek jest nie tylko prowadzącą, ale również wspiera młode kobiety podczas ich wysiłków zmierzających do stania się prawdziwymi damami. Co tydzień elitarną szkołę musi opuścić ta z uczestniczek, która poczyniła najmniejsze postępy. Projekt Lady zyskał dużą popularność, dzięki niekonwencjonalnym metodom wychowawczym mentorek.

Program telewizyjny Rozenek cudnie chudnie

Ciekawym programem emitowanym na TVN Style z Małgorzatą Rozenek w roli głównej jest format Rozenek cudnie chudnie. Przedstawia on proces powrotu celebrytki do formy po upragnionej ciąży. W programie Małgorzata Rozenek musiała się zmierzyć z tymi samymi rozterkami, co większość kobiet po porodzie, a widzowie mogli na bieżąco obserwować jej walkę z nadprogramowymi kilogramami i przestrzeganiem diety. W poszczególnych odcinkach eksperci opiekujący się Małgorzatą Rozenek dzielą się poradami dotyczącymi łączenia zdrowego sposobu odżywiania z ćwiczeniami, a także wskazówkami, jak uniknąć efektu jo-jo.

Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek i jej programy cieszą się sporą oglądalnością. Postać tej celebrytki stanowi bowiem dla wielu kobiet autorytet i wzór stylu. Jakie jeszcze znasz programy z Małgorzatą Rozenek, które warto zobaczyć? Czekamy na Twoje propozycje w komentarzu pod artykułem.

Tagged