Reserved koszulki – wybierzmy najlepszą koszulkę na trening

Wiemy doskonale, że forma się sama nie zrobi. Mięśnie również same nie urosną. Do tego potrzebujemy przecież wielu miesięcy, spędzonych lat na ciężkich, jak i także wyczerpujących treningach. Aby móc osiągnąć wymarzoną sylwetkę, spędzimy na siłowni czy też spędziliśmy już setki godzin. Na tych trudnych treningach towarzyszą nam także Reserved koszulki. Jaką koszulkę na siłownię powinniśmy wybrać? Poradźmy się.

Odpowiedni materiał

Niejednokrotnie gdy jesteśmy na siłowni poczuć się możemy jakby na pokazie mody. Wzorzyste oraz krzykliwe koszulki, a do tego buty oraz legginsy koniecznie. Pamiętajmy jednak, że strój za nas nie będzie ćwiczył. Koszulki sportowe zarówno nałożymy podczas biegania, jazdy na rowerze czy też podczas zajęcia fitness. Koszulki ze sportowym przeznaczeniem mają bardzo podobne cechy. Te cechy odnajdziemy w koszulkach, które znajdziemy w ofercie Reserved koszulki.

Pamiętajmy, że najważniejszy jest materiał, z którego koszulka na siłownię jest wykonana. Podczas ćwiczeń intensywnych bardzo mocno się pocimy, a gdy na sobie będziemy mieli koszulką bawełnianą, to z pewnością nie ułatwi nam to walki z ciężarkami. T-shirt bawełniany chłonie znacznie pot z gąbką, po jakiś kilku seriach wygląda niczym wyjęta dopiero z prania bez żadnego trybu wirowania.

Koszulka bawełniana zaczyna się przyklejać do ciała, przy tym krępują nasze ruchy. Na dodatek nie wygląda za bardzo estetycznie. Wielu producentów odzieży przekonuje, że powinniśmy wyłącznie zakładać ubrania wykonane z materiałów naturalnie.

Na jaką koszulkę postawić?

Z punktu widzenia technicznego, koszulka najlepsza na siłownię wykonana powinna być z tak zwanych sztucznych tkanin, a więc z poliestru lub też poliamidu bądź mieszanki tychże tkanin. Tkaniny syntetyczne są przewiewne oraz lekkie. Nie chłoną dodatkowo potu, ale doprowadzają go na zewnątrz. Zalet takowych tkanin jest coraz to więcej. Dbają o termo wentylację odpowiednią organizmy, nie blakną od słońca, nie gniotą się oraz także są wyjątkowo wytrzymałe. Gdy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z siłownią i chcemy ukryć mięśnie jeszcze niedoskonałe, wybierajmy koszulki luźne. Zaś gdy nasz stać na siłowni jest widoczny w zasadzie gołym okiem i chcemy go dodatkowo jeszcze podkreślić, to wyborem wręcz doskonałym będzie koszulka dopasowana na siłownię. Wykonane będą z poliestru, z domieszką lycry bądź też elastanu.

Oczywiście nie zapominajmy również o odpowiednim rozmiarze. Jest to niezwykle ważne. Wiele osób w dalszym ciągu ma z tym problem.