Reserved kurtki skórzane – jaki wybrać rozmiar?

Wiemy nie od dzisiaj, że musimy wybierając elementy poszczególne naszej garderoby zwrócić szczególną uwagę na ich rozmiar. Tak samo jest jeśli chodzi o Reserved kurtki skórzane. Zapoznajmy się z tym tematem nieco szerzej.

Jaki nosisz rozmiar?

Klient zanim uda się do sklepu, w którym czeka na niego oferta Reserved kurtki powinien dobrze oraz dokładnie się zmierzyć. Najgorzej jest dokonać zamówienia „na oko”. Tak dobrany rozmiar w większości przypadku będzie po prostu nietrafiony. W rezultacie błędnie dobraną kurtkę będziemy mogli zwrócić czy też wymienić.

Każdy producent posiada swoje formy, a co za tym idzie rozmiary przeróżnych firm, potrafią się naprawdę różnić. Różnice mogą nawet wynieść jeden, a w niektórych przypadkach nawet dwa rozmiary. Musimy mieć to na uwadze szczególnie kupując w sieci ubrania. Wówczas nie mamy okazji ich przymierzyć przed dokonaniem zakupu.

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów w sklepach jest bardzo dokładnie opisana. Znajdziemy w niej nawet obwód bioder, co jest na pewno nowością. Głównym wymiarem w przypadku kurtek jest zawsze obwód w piersiowej klatce. Jest to wymiar wyjściowy przy określeniu konkretnego rozmiary.

Pod każdą tabelą zalecane są zakresy poszczególnych wymiarów dla danego oraz także dla konkretnego rozmiaru. Musimy przyznać, że bardzo to pomaga w doborze dopasowanego idealnie rozmiaru.

Należy się bezpośrednio odnosić do wymiarów podanych przez klienta przy doborze rozmiaru odpowiedniego. Czasami jedna mała pomyłka sprawi, że po prostu rozmiar kurtki będzie zbyt mały.

Kolejne ważne wymiary to na pewno długość rękawa. Zawsze długość rękawa mierzy się od szyi bądź też stójki do samego końca rękawa. W to wliczamy ramię. Pamiętajmy o tym, przy dobieraniu wymiaru rękawa oraz mierząc go na swoim przykładzie.

Pomoc w doborze rozmiaru

Jednak jeśli pomimo tabeli rozmiarów pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości z doborem rozmiary, to oczywiście możemy skorzystać z kontaktu bezpośredniego. Obsługa klienta w salonach Reserved jest na możliwie najwyższym poziomie. Wspólnie na pewno uda się dobrać rozmiar idealny i kurteczka będzie wręcz idealnie leżała. W salonach Reserved mamy do czynienia nie tylko z olbrzymim wyborem, ale również w kompetentną obsługą. Właśnie takiego połączenia oczekiwaliśmy. Jako klienci w tego typu miejscach czujemy się bardzo dobrze. Zaufanie do marki robi swoje. Nie chcemy nawet słyszeć o robieniu zakupów w innym miejscu. Pomimo wysokiej jakości ubrań ceny są naprawdę przystępne, a nawet powiemy, że ceny są relatywnie niskie.