Reserved torebki – jak je dobrać do ubrania?

Bez dwóch zdań torebka to niezmiernie ważny element naszej garderoby. Część kobiet ją wyłącznie traktuje w funkcjonalnych kategoriach. Chodzi o to, że torebka musi być pojemna, aby mieściła wszelkie rzeczy. Druga część kobiet zwraca także uwagę na jej wygląda oraz także stara się dobrać torebkę odpowiednią do stroju. Na jaką torebkę zatem mamy postawić? Trudno nam tym bardziej, że Reserved torebki są niezwykle rozbudowaną ofertą.

Wybór torebki w kolorze butów?

Możemy dobrać torebkę do butów, jednocześnie biorąc oczywiście pod uwagę sam kolor butów. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli wybór koloru identycznego, ale koloru pasującego do koloru butów. Może to być nawet kolor kontrastowy. Wybierzmy także pod uwagę sam styl, fakturę oraz także materiał. Oczywiście połączenie jednokolorowe, na przykład czarne buty i czarna torebka jest zestawieniem troszkę nudnym. Takim postępowaniem dodamy sobie jakieś dziesięć lat. Całkiem inny efekt (dużo ciekawszy) uzyskamy łączyć kolor czarny z białym. Dzięki torebce możemy naszej stylizacji dodać pazura i przełamać całą swoją stylizację. Powinniśmy to docenić. Tak samo możemy postępować z przeróżnymi fakturami. Na przykład gdy mamy buty z nubuku, to możemy wybrać torebkę z gładkiej czy też z lakierowanej skóry. Brzmi ciekawie.

Torebka dopasowana do sylwetki

Gdy wybieramy Reserved torebki to okazuje się, że powinnyśmy nie tylko się kierować swoim strojem. A czym jeszcze? Należy także kierować się swoim typem sylwetki. Kobiety z dosyć dużym biustem niekorzystnie wyglądają z malutkimi torebkami pod pachą. Z kolei jednak listonoszka jest dla takich kobiet naprawdę wręcz genialnym wyborem. Z kolei kobiety niezbyt wysokie o sylwetce nieidealnej powinny unikać torebek dużych, które będą je za bardzo przytłaczać oraz podkreślać całkiem niepotrzebnie niski wzrost. Lepiej jeśli kobiety niskie wybiorą torebki o rozmiarze średnim n pasku krótkim na ramię. Pozwoli to optycznie nam wydłużać nogi. Z kolei kobiety wysokie oraz bardzo szczupłe prezentują się dobrze z torebkami na paskach długich, które sięgają nawet do samej okolicy bioder.

Jak widać jest mnóstwo zasad, o których koniecznie powinnyśmy pamiętać. Okazuje się, że nawet źle dobrana torebka może nam zrobić „krzywdę”. Zapamiętajmy sobie to i miejmy tego świadomość. Podczas wizyty w sklepie Reserved poszukajmy dla siebie torebki idealnej, która spełni wszelkie nasze wymagania. Wybór jest spory, a więc kompletnie nie mamy na co narzekać. Doceńmy to. Kiedyś takich cudów w sklepie nie było.