Reserved zwroty – jak tego dokonać?

Bardzo często robimy zakupy, a w domu okazuje się, że jednak dany element garderoby brzydko leży, nie pasuje nam czy też po prostu nam się już nie podoba. Czy w takiej sytuacji jesteśmy zobowiązani do polubienia danej ubrania czy też dodatku? Oczywiście, że nie. Możemy skorzystać z takiej możliwości jak Reserved zwroty.

Szczegóły

Pamiętajmy, że Reserved zwroty jest opcją dostępną na terenie wszystkich sklepów stacjonarnych w naszym kraju. Zwrotu możemy dokonać do trzydziestu dni od dnia dokonania zakupy w konkretnym salonie. W to nie wliczają się jedynie sklepy outlety.

Aby móc dokonać zwrotu musimy razem z produktem dostarczyć dowód oryginalny zakupu. Może to być faktura VAT czy też paragon fiskalny. Zwrot środków za produkt następuje w takiej samej formie jak była dokonywana płatność. Jeśli płaciliśmy za zakupy karta płatniczą, to zabierzmy konieczne ze sobą także do sklepu potwierdzenie płatności z terminala. Zwrot zostać może wykonany jedynie na tę samą kartę, które przedstawiona zostanie przez jej właściciela.

Bardzo ważne jest to, że produkt nie może posiadać żadnych znamion użytkowania oraz posiadać musi przymocowane oryginalnie metki.

Niczego nie tracimy

Jak widzimy na załączonym obrazku możemy bez żadnego problemu dokonać zakupu. Jest to dla wszystkich konsumentów naprawdę bardzo duże ułatwienie. Oczywiście musimy pamiętać także o tym, że zwrotu możemy dokonać zarówno jeśli chodzi o towar zakupiony stacjonarnie w salonach Reserved, jak i także w sklepie internetowym. Nie musimy się obawiać, że kupiliśmy zły rozmiar czy też źle dobrany krój. Nie stracimy żadnych pieniędzy. Cieszymy się z tego faktu naprawdę bardzo. Co więcej w salonach Reserved nie robią absolutnie żadnych problemów z przyjęciem zwrotu, w porównaniu z innymi sklepami.

Oczywiście warunki podstawowe musimy spełnić, ale jest to oczywiste i oczywiście o tym pamiętamy. Metkę możemy zerwać dopiero w momencie, gdy dany element naszej garderoby przymierzyliśmy i rzeczywiście wszystko nam odpowiada.

Jeśli chodzi o paragon fiskalny czy też paragon VAT to w żadnym wypadku nie powinniśmy ich wyrzucać. Jest to bardzo ważne. Miejmy na uwadze, że na większość zakupionych ubrań mamy zagwarantowaną dwuletnią gwarancję. Wszelkie gwarancje również są rozpatrywane i w ogóle przyjmowane na podstawie paragonu. Jeśli go nie posiadamy, to niestety z okresu gwarancyjnego nie będziemy mogli skorzystać. Zapamiętajmy sobie to. Faktury i paragony najlepiej trzymać w jednej teczce odpowiednio opisanej i zawsze odkładanej w jedno miejsce.