Srebrne kolczyki z angielskim zapięciem – do kogo pasują?

Każda kobieta uwielbia biżuterię. Dzięki niej czujemy się pewniejsze siebie, a tworzone przez nas stylizację są doskonale uzupełnione przez piękne błyskotki, które stawiają swojego rodzaju „kropkę nad i” naszego wizerunku. Srebrne kolczyki z angielskim zapięciem to połączenie unikatowego designu i niezwykłej funkcjonalności. Dlaczego od tak wielu długich lat cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród wielu kobiet na całym świecie? Co jest ich główną cechą charakterystyczną? Dla kogo pasują najbardziej? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Kolczyki z angielskim zapięciem i ich krótka charakterystyka

Kolczyki z angielskim zapięciem to jeden z najbardziej komfortowych modeli dostępnych na rynku. Co więcej, tego typu zapięcie jak żadne inne jest gwarancją największej ochrony przed zagubieniem i niekontrolowanym odpięciem naszej biżuterii. Niestety bardzo często takie modele kolczyków jak sztyfty bardzo często wypadają z zapięcia przez co niejednokrotnie ulegają zagubieni. Zapięcie angielskie pozwała unikając tak niechcianych sytuacji. 

Tego typu kolczyki wykonane są z grubszego druciku, dzięki czemu są  wysoce odporne na wszelkie odkształcenia, wgniecenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Angielskie zapięcie posiada małe zawiasy, które po przełożeniu przez dziurkę w uchu na kolczyk zatrzaskują się. Do zawiasu przyczepiona jest ruchoma część, którą zapina się w nieruchomą szczelinę lub specjalnie przygotowane wgłębienie. Ich noszenie jest luźne i swobodne, nie uciskają ucha pozwalając na maksymalny komfort. Wiele kobiet zapomina o tym, że ma na sobie kolczyki. 

Dla kogo przeznaczone są kolczyki z angielskim zapięciem?

Kolczyki z zapięciem angielskim są jak najbardziej trafnym wyborem dla kobiet, które uwielbiają elegancję i klasyczne rozwiązania. Tego typu biżuteria doskonale wkomponuje się zarówno w znaną na całym świecie „małą czarną”, biznesowy garnitur, klasyczną koronkową białą bluzkę i spódnice, casualowe stylizację – wszędzie tam, gdzie stylizacja wymaga wyjątkowo ekskluzywnej i klasycznej dekoracji,  srebrne kolczyki z zapięciem angielskimodnajdą się doskonale. 

Sklep online BizuteriaSzyk.pl oferuje szeroki wybór kolczyków z zapięciem w stylu angielskim. Srebro to wyjątkowo efektywny kruszec, który swoim wyglądem i jakością zachwyca kobiety całego świata. W połączeniu z różnorodnymi kamieniami i fikuśnymi kształtami dodadzą niezwykłego charakteru każdej stylizacji. 

Najwyższa jakość i funkcjonalność kolczyków 

Kolczyki z zapięciem w stylu angielskim są biżuterią masywną. W związku z wykonaniem z grubszego drucika doskonale prezentują się w damskich uszach. Są perfekcyjną równowagą pieniędzy przepychem a minimalistyczną formą. Nie bez przyczyny kocha je od wielu długich lat ogromna liczba zwolenniczek, i są wciąż najchętniej wybierane przez kobiety eleganckie czy prawdziwe damy. 

Prezentowany model kolczyków łączy więc w sobie nietuzinkowy wygląd z ponadprzeciętną wygodą – takie połączenia kobiety lubią, a wręcz kochają najbardziej. 

Najlepsza propozycja dla najmniejszych dam 

Sklep online BizuteriaSzyk.pl kolczyki z zapięciem w stylu angielskim proponuje dla najmłodszych dam. Tak trwałe zapięcie jak żadne inne chroni przed zgubą pierwszych, drogocennych kolczyków. Co więcej, świeżo przebite uszu potrafią boleć przed długi okres czasu. Jeśli założymy dziecku sztyfty, może ono odczuwać spory dyskomfort, prosząc o zdjęcie kolczyków co doprowadzić może do zarośnięcia świeżo przekutych uszów. Srebrne kolczyki z angielskim zapięciem są więc przeznaczone jako pierwsza cenna biżuteria każdej dziewczynki.

Kolczyki z zapięciem w stylu angielskim nie bez powodu są wciąż jednymi z najchętniej wybieranych modeli. Pomimo ich długoletniej tradycji i obecności na rynku, rozkochują w sobie wciąż nowe pokolenia – podobają się zarówno dzieciom, nastolatkom, dorosłym kobietom oraz seniorom. Śmiało można stwierdzić, że są dobrą propozycją dla każdej z nas. Podaruj sobie kolczyki z zapięciem angielskim i ciesz się z ich użytkowania przez długi czas. 

Tagged