Świetna bielizna tylko od Intimissimi

Bielizna damska jest niezwykle ważnym elementem garderoby każdej kobiety. Musimy wiedzieć,  że w bieliźnie jest bardzo ważne to, że musi być ona świetnie dobrana. Co ciekawe nie chodzi jedynie o sam wygląd. Przede wszystkim chodzi o nasze zdrowie. Noszenie biustonosza niewłaściwego negatywnie może się odbić na naszych piersiach, doprowadzić do deformacji oraz także różnych chorób. Kupujmy dobrą bieliznę w sprawdzanych sklepach, jak właśnie Intimissimi.

Jak dobrać majtki?

Gdy udajemy się do salonu Intimissimi możemy liczyć na wykwalifikowaną pomoc. Bardzo ważnym elementem damskiej bielizny są majtki. Muszą one być głównie wygodne oraz zapewniać użytkowniczce komfort. Dziewczyna, która ma szersze biodra, powinnyśmy wybierać figi ze stanem nieco wyższym. Doskonale się tutaj sprawdzają modelujące produkty. Ukryjemy wszelkie niedoskonałości naszej figury. Modele tejże części naszej garderoby mogą sięgać talii czy też być wyższe i praktycznie sięgać do samego naszego biustu. Produkty prezentowane będą niesamowicie dobrym pomysłem, gdy kobiet na spotkanie wybiera dopasowaną sukienkę bądź spodnie jeansowe.

Na pewno nie wolno nam wybierać majteczek zbyt małych. Jest to niestety najczęściej popełniany błąd.

Wybór biustonosza

Gdy wybieramy stanik idealny to musimy pod uwagę wziąć trzy komponenty. Chodzi o obwód piersi, obwód pod biustem oraz także fason. W celu dokonania pomiarów stosownym powinnyśmy przyjąć wyprostowaną postawę. Do tego oczywiście wykorzystuje się miarę krawiecką. Mierzymy w pierwszej kolejności długość, prowadząc pod piersiami miarę. Narzędzie trzymać należy ciasto, ale niezbyt bardzo. Musimy mieć pełną swobodę w oddychaniu. Należy sobie zapewnić pełną swobodę w procesie oddychania. Wynik uzyskany należy w górę lub w dół zaokrąglić. Wszystko jest zależne od tego, której samej wielokrotności liczby pięć, wartość znajduje się.

Przy wyborze takiej bielizny potrzebny jest także rozmiar miseczki. W celu tym musimy zmierzyć obwód biustu. Miasta powinna być trzymana luźno, aby nie przyczynić się do ściskania naszych piersi. Aby móc to zadanie zaliczyć, powinnyśmy komponent przyłożyć do miejsca biustu najszerszego. Co więcej, każdy z nas powinien się upewnić, czy przyrząd o mierzenia przebiega w identycznej wysokości przez piersi oraz także przez plecy. Dokonanie pomiarów stosownych powinno jak najbardziej kierować kroki kobiet do odczytania informacji, które są zawarte w tabeli rozmiarów. W sytuacji, w której obwód pod biustem się kształtuje na poziomie osiemdziesięciu pięciu centymetrów, a w biuście sto dwa centymetry to bielizną idealną będzie biustonosz w rozmiarze 85C.