Szata nie zdobi człowieka, ale opakowanie zdobi prezent – jak spakować perfumy?

Perfumy to sprawdzony prezent dla bliskich w każdym wieku i o każdej porze roku. Możesz podarować je na gwiazdkę, urodziny czy z innej ważnej okazji. Tak uniwersalny podarunek warto odpowiednio zapakować, aby całość zrobiła pozytywne wrażenie na obdarowanej osobie. Zobacz, do czego najlepiej spakować perfumy.

Papier ozdobny

Prostym rozwiązaniem na zapakowanie perfum jest wykorzystanie papieru ozdobnego. W sklepach dostępne są najróżniejsze wzory, dzięki którym możesz uzyskać różny efekt, tworząc bardziej stonowaną lub humorystyczną ozdobę. Papier jest jednak jednorazowy, przez co stosowanie go jest nieekologiczne. Warto dodać, że perfumy mają często nieregularne kształty, co utrudnia odpowiednie operowanie papierem w celu ich estetycznego zapakowania. Czasami konieczne jest wykorzystanie kartonu, co generuje dodatkowe wydatki na elementy, które od razu po użyciu zostaną wyrzucone.

Pudełko prezentowe DIY

Innym sposobem na zapakowanie perfum jest udekorowanie pudełka prezentowego. Dzięki temu opakowanie zyska spersonalizowany charakter i z pewnością będzie miało wyjątkową wartość dla osoby, która je otrzyma. Do przygotowania pudełka DIY potrzebne będą różne akcesoria, a także minimalne umiejętności i nakład pracy. Za pomocą tych wszystkich rzeczy możesz stworzyć ciekawe opakowanie na prezent udekorowane np. wyklejonymi serduszkami czy przytwierdzonymi suszonymi kwiatami. Warto jednak pamiętać, że nie każdy docenia własnoręcznie przygotowane artykuły. W związku z tym, przed podjęciem decyzji o zapakowaniu perfum w ten sposób, należy przemyśleć czy osoba, która ma je otrzymać, będzie zadowolona z wybranej ozdoby DIY.

Materiałowe woreczki

Świetnym sposobem na zapakowanie perfum jest wykorzystanie materiałowych woreczków, które stanowią ciekawą alternatywę dla torebek prezentowych, które są bardzo często wybierane, przez co każdy prezent wygląda po prostu zwyczajne i niczym nie zaskakuje. Woreczki 20 x 27 cm natomiast są nowoczesne i modne. Dzięki nim możesz stworzyć ciekawe aranżacje z perfumami w roli głównej, wykorzystując także słodycze, kolorowe wstążki i inne ozdoby, które sprawią, że upominek będzie jeszcze bardziej uroczy. Do pakowania perfum na prezent świetnie sprawdzą się średnie woreczki 20 x 27 cm, w których będzie wystarczająco dużo miejsca także na inne dekoracyjne dodatki.

Woreczki sprawiają, że perfumy pięknie się prezentują. Sakiewki są także wartością dodaną do prezentu. Obdarowana osoba może wykorzystać woreczek 20 x 27 cm do różnych celów, ponieważ jest on wielorazowy. Może posłużyć jako stylowe opakowanie na biżuterię lub organizer do przechowywania np. bielizny.

Perfumy to podarunek, który warto zapakować w ozdobne opakowanie. Do wyboru masz plastikowe torebki, własnoręcznie przygotowane pudełka, papier ozdobny czy dekoracyjne woreczki. Konkretny wybór dopasujesz do swoich założeń budżetowych, a także gustu osoby, którą planujesz obdarować. Wówczas osiągniesz oryginalny i ciekawy efekt wizualny.

Artykuł sponsorowany

Tagged