Te dekoracje świetnie prezentują się na każdej imprezie. Sprawdź, o jakich akcesoriach mowa

Jak impreza, to dekoracje! Nie ma wątpliwości, że to właśnie one odpowiadają za stworzenie na przyjęciu niepowtarzalnego klimatu i każdą przestrzeń przekształcą w miejsce do udanej zabawy. Zobacz, jakie ozdoby nadadzą się do tego najlepiej, i przygotuj wspaniałą imprezę, którą wszyscy Twoi goście zapamiętają na długo.

Bez balonów ani rusz

Też nie wyobrażasz sobie udanej zabawy bez tych popularnych dekoracji? Nic dziwnego, że pojawiają się na wszystkich rodzajach przyjęć. Występują w przeróżnych wzorach, kolorach i kształtach, więc bez problemu wybierzesz takie, które wpasują się w styl Twojej imprezy. Szczególnie efektownie prezentują się balony foliowe, którą mogą być też świetnym gadżetem do pamiątkowych zdjęć. Umieścisz je dokładnie tam, gdzie chcesz. Co więcej, te z helem pięknie się unoszą i dzięki nim zapewnisz gościom niebanalną rozrywkę – zmienianie głosu. W dodatku są łatwo dostępne, więc kupisz je bez trudu.

Dekoracje na wysokości

Wyższe partie pomieszczeń ozdobisz szybko i łatwo za pomocą girland. Wybieraj spośród papierowych, bibułowych pomponikowych czy z frędzlami. Te z napisami i o odpowiednich kształtach świetnie sprawdzą się na imprezach tematycznych. Natomiast banery znakomicie podkreślą charakter przyjęcia. Rozety papierowe i bibułowe ze sklepu https://decomaxparty.pl/66-rozety z powodzeniem ozdobią ściany i będą współgrać z pozostałymi dekoracjami. W dodatku takie rodzaje akcesoriów nie zajmują dużo miejsca, więc sprawdzą się nawet w mniejszych pomieszczeniach.

Stół równie ważny

Oczywiście na stole główną rolę odgrywa jedzenie, jednak goście zasiądą do niego z większą przyjemnością, jeśli ładnie go ozdobisz. Zadbaj zatem o odpowiedni obrus, a na nim rozłóż papierową zastawę. To nie tylko dekoracja, ale też praktyczne rozwiązanie. Dzięki niej unikniesz stłuczeń i uciążliwego zmywania. Zamiast zwykłych papierowych serwetek wybierz takie, które będą pasowały do zastawy. W przekąskach umieść toppery albo karteczki na piku, a do napojów powkładaj słomki. Wszystkie te akcesoria występują w wielu wzorach i kolorach, więc mogą się pojawić również na party tematycznym.

Odrobina szaleństwa z konfetti

Choć ta dekoracja kojarzy się głównie z weselami i przyjęciami dla dzieci, sprawdzi się też na każdej innej imprezie. Konfetti metalizowane, holograficzne lub o wybranym kształcie urozmaici wystrój pomieszczenia i ucieszy oczy obecnych – czyli pomoże w dobrej zabawie.

Dekoracje to podstawa, jeśli chcesz przygotować udane przyjęcie. Wybierz odpowiednie dla siebie i spraw, by każda impreza stała się niezapomniana.

Tagged