Thermomix Cookido – koniec z problemem braku pomysłu na obiad

Urządzenie Thermomix jest genialne pod każdym względem. Jednak najbardziej przemawia nas do siebie Thermomix Cookido. Na platformie tej znajdziemy ponad 42 tysiące przepisów z całego świata. Jest to gwarancja, że nam już nigdy nie zabraknie inspiracji na potrawy.

Odkryj nowe potrawy

Wiele osób ma problemy z wymyślaniem codziennie pomysłów na śniadanie, obiad oraz kolacje. Czy wiesz, że możesz mieć te problemy totalnie z głowy? Wszystko za sprawą Thermomix Cookidoo.

Platforma Cookidoo jest naprawdę świetna i to pod każdym względem. Znajdziemy tutaj masę inspiracji. Jeśli chcemy wiemy mniej więcej czego oczekujemy, to wystarczy, że skorzystamy z wyszukiwarki.

Z kolei gdy poszukujemy pomysłów, to warto zapoznać się z najnowszymi przepisami czy też wręcz genialnymi sezonowymi inspiracjami. Warto odkrywać składniki sezonowe oraz zdobywać całkiem nowe kulinarne umiejętności. Poznajemy dzięki temu trendy w kuchni na poziomie nawet globalnym.

Bardzo ważne jest także to, że wszystko mamy dosłownie pod ręką. Wystarczy, że swoje przepisy będziemy zapisywać w sekcja – Mój tydzień czy też Moje przepisy.

Bardzo prosta nawigacja

Cookido to także bardzo prosta nawigacja. Platforma ta została usprawniona. Dzięki temu jest jeszcze bardziej prosta, jeszcze bardziej intuicyjna, jak i także jeszcze bardziej wygodniejsza. Za jej pośrednictwem można odkrywać nowe pomysłu oraz inspiracje kulinarne.

W zakładce Moje Przepisy znajdziemy przez nas stworzone zakładki oraz kolekcje. Świetna jest także zakładka Mój tydzień. Możemy nie tylko dzięki opcji tej zaplanować swój tydzień, ale także stworzymy pełną listę zakupów. Bardzo często będziemy korzystać z opcji szukaj. Wówczas przeszukujemy naszą bazę ciekawych przepisów.

Bardzo ważną informacją jest to, że nie można już wykupić kolekcji pojedynczych, jak jeszcze nie tak dawno. Obecnie wszystko dostępne jest w ramach specjalnego abonamentu Cookidoo. Oczywiście jeśli wcześniej zakupiliśmy kolekcję, to nadal je możemy znaleźć w zakładce o treści – Zakupiona treść. Możemy z niej korzystać nawet w momencie, gdy nie mamy abonamentu aktywnego.

Mamy także do czynienia z kreatywnymi możliwościami przepisów. Gdy już znajdziemy dla siebie ciekawy przepis, który chcemy wypróbować, to wystarczy, że klikniemy opcję – Ugotuj dzisiaj. Przepis od razu się znajdzie w sekcji – Mój tydzień. Będzie on już gotowy do użycia.

Możemy także rozkoszować się ulepszonym układem graficznym przepisów. Musimy przyznać, że ułatwia to nam gotowanie. Jak widzimy na powyższym mamy do czynienia z samymi zaletami.