Topy damskie z bawełny organicznej

Lato sprawia, że zyskujemy nowe siły do życia i odkrywamy w sobie energię do dalszego działania. Podejmując wyzwania, potrzebujemy jednak przede wszystkim czuć się komfortowo i pewnie w swojej skórze, dlatego tak ważne jest dla nas wygodne, niekrępujące ruchów ubranie. Przewiewny, lekki top jest zatem optymalną opcją wyboru podczas wysokich temperatur, a dodatkowo niesamowicie podkreśla kobiece atuty. Na rynku dostaniemy obecnie mnóstwo interesujących modeli, jednakże warto uważnie przyjrzeć się polskiej marce Kokoworld, która oprócz oryginalnego stylu, prezentuje istotne postawy etyczne. Szycie w duchu slow fashion to bowiem kolejny kierunek w modzie, szczególnie godny naśladowania.

Kolorowo i z pomysłem 

Fantazyjny krój topów firmy KOKOworld, z pewnością nie pozostanie niezauważony. Inspirowane dalekimi podróżami, nietuzinkowe fasony świetnie wyglądają na każdej sylwetce, z łatwością dopasowując się do ciała. Ponadto, świetnie sprawdzą się zarówno na eleganckiej kolacji, jak i podczas luźnego spotkania towarzyskiego. Zastosowanie żywych akcentów, w postaci wzorzystych wstawek i aplikacji, przywołuje natomiast skojarzenia z kulturami świata, co jest celowym zamierzeniem projektantów.

Poza tym prym wiedzie tu ponad wszystko asymetria, a także zaskakujące wycięcia na plecach. Nieśmiałe prześwity subtelnie kuszą, wprowadzając nutę sexapealu do całości. Przepiękne topy KOKOworld, urzekają zaś nie tylko nieoczywistymi rozwiązaniami, ale w głównej mierze jakością użytych materiałów.

Bogactwo ekologicznych tkanin

                W asortymencie znajdziemy, chociażby produkty uszyte z wiskozy, w tym również przyjaznej środowisku – EcoVero™ i z bawełny organicznej. Tworzywa te charakteryzują się  trwałością oraz są niezwykle mięsiste i miłe w dotyku. Z kolei, ich największą wartość stanowi brak negatywnego wpływu na otoczenie, gdyż pochodzą w pełni z włókien naturalnych. Trzeba też wspomnieć o tym, że marka wspiera ideę sprawiedliwego handlu i propaguje odpowiedzialne zachowania konsumenckie. Topy KOKOworld to więc przyciągająca spojrzenia odzież, produkowana z troską o naszą planetę, oraz odpowiednia na każdy czas i miejsce – podstawa garderoby kapsułowej.

Tagged