Trussardi – włoski styl nie tylko dla pań

Włoskie marki odzieżowe uznawane są za jedne z najekskluzywniejszych na świecie. Słyną z doskonałej jakości ubrań, niebanalnego wzornictwa i unikalnych fasonów. Jedną z tych marek jest Trussardi.

  1. Odzież Trussardi
  2. Sklep Trussardi dla każdego

Marka Trussardi powstała ponad 100 lat temu jako producent luksusowych, skórzanych rękawiczek. Firma szybko odniosła sukces na rynku galanterii, stając się m.in. dostawcą produktów dla członków angielskiej rodziny królewskiej. W ciągu kolejnych lat potomkowie założyciela marki, Dante Trussardiego, poszerzyli asortyment firmy, podbijając tym samym serca nie tylko Włochów, ale również konsumentów na całym świecie.

Odzież Trussardi

Cechą rozpoznawczą marki Trussardi jest jakość. Już od początku istnienia firmy wytwarzane produkty uznawano za ekskluzywne głównie dzięki wykorzystywanym materiałom wysokiej jakości. Podejście marki nie zmieniło się – wszystkie elementy odzieży oraz obuwie Trussardi cechują się nieprzeciętnym fasonem, trwałością i elegancją. Nie ma osoby, która odwiedzając sklep Trussardi, wyszłaby z pustymi rękami. Odzież tego producenta trafia w gusta kobiet i mężczyzn, zarówno tych, którzy na co dzień wybierają wygodną odzież casualową, jak i tych preferujących odzież elegancką, biznesową. Trussardi zasłynęło również jako firma dbająca o ekologię, otwarcie sprzeciwiająca się produkcji odzieży z naturalnego futra.

Sklep Trussardi dla każdego

Asortyment marki skierowany jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. W sklepie Trussardi, zgodnie z tradycja zapoczątkowaną przez założyciela marki, wciąż można kupić elementy galanterii skórzanej – rękawiczki, paski, czy portfele. To jednak jedynie niewielka część oferty tej firmy. Obecnie klienci mogą znaleźć tam nie tylko galanterię, ale również ubrania, buty, biżuterię, zegarki, torby, plecaki, dodatki odzieżowe, a nawet perfumy. Wszystkie te produkty są wykonane z dbałością o każdy detal i z wykorzystaniem materiałów, które zapewniają wygodę użytkowania i nieprzeciętny look.

Logo Trussardi jest synonimem klasy, stylu, luksusu i hołdowania zasadom współczesnej mody. Pełny asortyment marki jest dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Odzież tej firmy na terenie Polski dystrybuuje zaledwie kilkanaście butików stacjonarnych, dlatego znacznie łatwiej jest ją nabyć, wybierając sklep online Trussardi. W ten sposób można liczyć nie tylko na wygodne zakupy, ale również atrakcyjne promocje, dzięki którym ekskluzywną odzież włoskiej marki można kupić w niskiej cenie.