W czym tkwi sekret hipoalergicznych proszków do prania?

Wysokiej jakości proszki hipoalergiczne do prania od Mr. ZIGGI charakteryzują się skutecznym działaniem w niskich temperaturach. Te środki piorące są przebadane dermatologicznie, przeszły szereg zaawansowanych testów. Co je wyróżnia spośród pozostałych produktów? Przede wszystkim fakt, że zwalczają one wszelkie mikroorganizmy, roztocza, bakterie, pleśnie oraz grzyby. Proszki można stosować już nawet w 40 stopniach. Dzięki temu, można mieć pewność, że tkaniny będą idealnie wyczyszczone a włókna ubrań nie będą uszkodzone. Warto wiedzieć, że produkty umieszczone są w kartonowych opakowaniach, nie wpływają one negatywnie na środowisko. Mr. ZIGGI wspiera proekologiczne rozwiązania, w produkcji środków wykorzystywane są odnawialne źródła energii.

Proszki do prania łagodne dla wrażliwej skóry

W proszkach Mr. ZIGGI nie ma fosforanów oraz zeolitów, co ważne nie uczulają one i nie powodują podrażnień skóry. Są one bardzo łagodne dla skóry, nie powodują zaczerwienienia ani swędzenia. Wysokiej jakości produkty piorące można nabyć w tym miejscu: https://mr-ziggi.pl/proszki-do-prania/ Z całą pewnością te środki czystości przypadną do gustu osobom lubiącym naturalne i ekologiczne rozwiązania. Wśród poszczególnych proszków można wyróżnić produkty dedykowane tkaninom białym oraz kolorowym. Co istotne, występują one w małych i dużych opakowania. Większe pudełka kartonowe wyposażone są w ergonomiczny uchwyt, dzięki czemu z łatwością można je przenosić i z nich korzystać w domowych warunkach oraz w profesjonalnych pralniach. Skuteczne w działaniu proszki są wydajne, uniwersalne i bardzo pomocne w codziennym praniu różnego rodzaju ubrań.

Ekologiczne, biodegradowalne środki piorące o aksamitnym, delikatnym zapachu

Ekologiczny, biodegradowalny proszek Mr. Ziggi charakteryzuje się aksamitnym, delikatnym zapachem. Co ważne, usuwa on wszelkie roztocza z powierzchni tkaniny, zatem może być stosowany w domach alergików. Dodatkowo nie powoduje on zacieków na ubraniach, bardzo szybko rozpuszcza się w wodzie, już w 40 stopniach. Warto zauważyć, że mała ilość produktu wystarczy na cały jeden cykl prania. Największe, pięciokilogramowe opakowanie wystarcza aż na 70 prań. Jest ono niezwykle wydajne i skuteczne w działaniu. Ekologiczne produkty są pozbawione silnych substancji zapachowych i drażniących skórę. Są one dedykowane wszystkim, dla których liczy się jakość i satysfakcja z użytkowania produktu. Środki dedykowane są także osobom, które borykają się z nadmiernie suchą i wrażliwą skórą oraz skłonną do alergii.

Proszki dla alergików wolne od fosforanów i zeolitów

Proszki przeszły szereg zaawansowanych, dermatologicznych testów, które wykazały, że doskonale radzą sobie one z różnymi alergenami, na przykład z roztoczami kurzu domowego. Preparaty świetnie radzą sobie z usuwaniem roztoczy z pościeli, ubrań, prześcieradeł oraz pidżam. Działanie dezynfekujące zostało potwierdzone przez renomowane instytuty i uczelnie z całej Europy. Ponadto, proszki nie mają w składzie fosforanów i zeolitów, ich jakość jest zatwierdzona przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Środki czystości bezpieczne dla skóry dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów

Wydajne i skuteczne w działaniu proszki są bezpieczne dla skóry dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów. Dzięki temu, mogą je stosować osoby w każdym wieku. Ułatwiają one zachowanie codziennego porządku i higienicznej czystości w mieszkaniach oraz domach. Osoby borykające się z alergią na roztocza nie muszą już wygotowywać pościeli lecz wystarczy, że skorzystają z wysokiej jakości produktu. Cykliczne korzystanie z renomowanych środków z pewnością wpłynie pozytywnie na stan zdrowia i zmniejszenie objawów alergii. Wyżej wymienione preparaty nie były testowane na zwierzętach w żadnej fazie badań dermatologicznych. Jest to dobra informacja zwłaszcza dla osób, które cenią życie i dobro zwierząt. Renomowane środki produkowane są w polskich zakładach Clovin SA. Kupując te proszki można mieć pewność, że wspiera się polską gospodarkę.

Tagged