Wyprzedaż w Coccodrillo!

Cocodrillo to znana marka odzieży dla niemowląt i dzieci, której główną cechą jest uniwersalność. Poszczególne kolekcje wychodzą jednak naprzeciw zróżnicowanym gustom, a ilość propozycji pozwala na tworzenie wielu stylizacji o różnym charakterze: dziennych, sportowych lub eleganckich. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego dla swojego dziecka, koniecznie sprawdź ofertę Cocodrillo — w sklepach trwa właśnie wyprzedaż, dzięki której wiele rzeczy kupisz w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Wyprzedaż w Cocodrillo

Cocodrillo słynie nie tylko z funkcjonalnych projektów, ale również z doskonale dobranych materiałów. Wszystkie ubranka oraz dodatki wykonywane są z najwyższej jakości tkanin, takich jak: bawełna, canvas oraz materiały impregnowane. Dużą rolę odgrywają również specjalne mieszanki różnych materiałów, dzieki którym ubranka zyskują lepsze właściwości — są lżejsze, cieplejsze i wytrzymalsze.
Uzupełnieniem każdej kolekcji są dodatki: czapki, szale, chustki. Dziewczynki mogą również skorzystać z bogatej oferty rajstop i opasek do włosów. Dla małych miłośników zabaw w deszczu i skoków przez kałuże przygotowano kolorowe deszczowe akcesoria.
W ofercie Cocodrillo znajduje się również obuwie dla chłopców i dziewczynek. Na aktualnej wyprzedaży można upolować w atrakcyjnych cenach kolorowe półbuty o charakterze miejskim oraz delikatne i nowoczesne sandałki.

Marka Cocodrillo — historia

Historia Cocodriilo sięga początku lat 90., kiedy Marek Dworczak i Tomasz Przybyła rozpoczęli swoją działalność na rynku odzieżowym. W 2002 roku doszło do połączenia prowadzonych przez nich niezależnych spółek. Marka Coccodrillo to owoc współpracy obu prezesów oraz ich własnych doświadczeń — jako młodzi rodzice doskonale wiedzieli, czego potrzeba ich dzieciom i potrafili zaobserwować, jak szybko potrzeby te ewoluują.

Każdego roku, w ofercie Cocodrillo pojawia się kolekcja jesienno-zimowa oraz wiosenno-letnia. Łącznie, co sezon, powstaje kilkadziesiąt zróżnicowanych kolekcji — dla dziewcząt oraz chłopców. W ofercie znajdują się ubranka na co dzień, o charakterze sportowym i eleganckim. Główną projektantką marki jest Agnieszka Nowak, która podkreśla, że tworząc projekty, zawsze kieruje się dziecięcą fantazją, bo to najmłodsi tak naprawdę oceniają wszystkie produkty Cocodrillo.

Produkty Cocodrillo dostępne są w 240 salonach sprzedaży w Polsce, za granicą oraz w sklepie internetowym pl.coccodrillo.eu.