Żelowe dilda idealne do penetracji waginalnej

Żelowe dilda idealne do penetracji waginalnej

Realistyczne zabawki erotyczne przypominają w dotyku prawdziwą skórę, co sprawia, że doznania są jeszcze bardziej ekstremalne. Zaspokoi nawet największe wymagania. Gama produktów żelowych nadaje się zarówno do penetracji waginalnej jak i analnej. Dzięki zastosowaniu specjalnego materiału jest także łatwy w utrzymaniu czystości. 

Sprawdzą się zarówno dla początkujących jak i osób, które miały już wcześniej styczność z różnymi gadżetami erotycznymi. Sztuczne penisy są idealne zarówno dla pań, kiedy pragną zadowolić się same, w domowym zaciszu jak i dla par, które chcą wprowadzić coś nowego do swojego życia erotycznego. 

Realistyczne dildo to najbardziej przystępna zabawka erotyczna, która idealnie sprawdzi się na początek wprowadzania zabawek do sypialni. 

Żelowe dildo różnych rozmiarów

Używanie zabawek erotycznych pomaga rozbudzić ogień w długoletnim związku oraz znaleźć idealny sposób na orgazm dla tych, którzy mają z tym problem. 

Istnieje wiele modeli, z których z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Najbardziej realistyczne modele posiadają także przyssawki na dole stopy. Są to zabawki idealne zarówno dla samotnych pań jak i dla par, które pragną przeżyć coś nowego. To idealny sposób na stymulację przy jednoczesnym posiadaniu wolnych rąk do innych pieszczot. 

Za pomocą przyssawki można go łatwo przymocować praktycznie do każdej gładkiej powierzchni jak krzesło czy podłoga i cieszyć się stymulacją bez użycia rąk.

Dildo wykonane z żelu może się łatwo zginać i jest na tyle elastyczne, że dopasuje się do każdej możliwości. Jest idealne praktycznie do każdej powierzchni. Żelowe dilda nagrzewają się od temperatury ciała, co sprawia, że dają jeszcze bardziej realistyczne odczucia. A ich ogromną zaletą jest to, że nie są na tyle drogie, więc z pewnością każdy znajdzie model idealny dla siebie. 

W zależności od potrzeb wybierz rozmiar, który Ci najbardziej odpowiada oraz poszczególne cechy jak wyczuwalne żyłki czy odznaczająca się główka. Praktycznie każdy model pasuje zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, więc bez problemu można stwierdzić, że są one całkowicie uniwersalne. 

Chcesz dodatkowych doznań? Wybierz model, żelowe dilda który posiada wbudowany wibrator. Dzięki temu Twoje doznania uniosą się na zupełnie inny poziom, którego wcześniej nie znałaś i zrozumiesz co to prawdziwy orgazm. To także idealny pomysł na grę wstępną, kiedy potrzebujesz dłuższego rozgrzania niż Twój partner. Dzięki temu będziecie mieli szansę dojść razem i spełnić swoje najskrytsze erotyczne fantazje. 

Tagged